Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Змішувач  Daewoo D55 (300-155) потоковий

Змішувач потоковий Lanos D55 здійснює змішування газу з повітрям для створення паливної суміші. Зазвичай застосовується для встановлення на наступні марки автомобілів:
Daewoo Lanos;
Daewoo Sens;
Chevrolet Aveo;
Chevrolet Lacetti;
Автомобілі ВАЗ.
Потоковим його прийнято називати в зв'язку з тим, що він встановлюється по ходу потоку повітря. Виробник - польська компанія Rybacki FPH. Область застосування обладнання другого і третього поколінь на нафтовому і природному газі
Використовується для автомобілів з інжектором. Код в каталозі заводу-виробника - 300-155. При встановленні газових систем 4-го покоління газовий змішувач не використовується.
Змішувач Ланос виготовлений з досить міцного пластику чорного кольору. Зовнішній діаметр становить 55 мм, висота - 30 мм. Пристрій монтується всередині гофри, що йде від повітряного фільтру до дросельної заслінки. Має алюмінієвий штуцер для входу газу від редуктору і дозатора. Для комфортного підведення рукава в гофрі роблять отвір. Газовий штуцер передбачено під шланг з внутрішнім діаметром 17 мм. Кріплення шлангу і штуцера здійснюється за допомогою черв'ячного хомута. Окремо відзначемо що додатково в системі слід встановлювати антихлопковий клапан, який буде скидати зайвий тиск в момент хлопка газо-повітряної суміші. Зазвичай такий клапан встановлюють між змішувачем і повітряним фільтром.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Змішувач Daewoo D55 (300-155) потоковий

  • Наявність: Немає в наявності
  • 192 грн.