Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти редукторів HL Propan


Ремкомплект для редуктора HL-propan Magic-3 Compact

Даний ремкомплект передбачений для обслуговування ..

370 грн.

ХІТ ПРОДАЖ
Ремкомплект для редуктора HL-propan Magic-3 Power

Ремкомплект Magic-3 Power від компанії HL Propan є..

370 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

ГБО від компанії HL Propan вважається одним з найефективніших в Європі. Завдяки своїй функціональності та наявності величезної кількості додаткових модулів, обладнання забезпечує рівномірну подачу газу, доведеного до оптимальної температури, в двигун. І найважливішу роль в роботі ГБО грає газовий редуктор.

Цей модуль оснащений спеціальною сіткою-фільтром, яка очищає газ на шляху в двигун. Також, завдяки шестимілліметровій магістральній трубці, паливо рівномірно надходить в редуктор, де і відбувається основна обробка. Однак в разі поломки редуктора ГБО перестане функціонувати належним чином, і вам потрібно буде негайно провести ремонтні роботи і усунути всі неполадки. А зробити це можна лише за допомогою спеціального ремкомплекта для редуктора HL Propan, який ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Переваги від покупки ремонтних комплектів в інтернет-магазині «KanGaz»

Перше і, мабуть, найголовніше - вибір товару. На сайті представлені набори для ремонту двох основних моделей редукторів: Magic-3 Power і Magic-3 Compact. Для кожної з цих моделей потрібно свій унікальний набір деталей, тому перед покупкою обов'язково звірте найменування свого редуктора з ремкомплектом. На сайті представлено детальний опис кожного примірника, тому ви без зусиль зможете зробити правильний вибір.

Купуйте ремкомплекти для редукторів від компанії HL Propan за найкращими цінами!

Чеська компанія HL Propan ніколи не відрізнялася дорожнечею своїх товарів. І тим не менше, навіть з урахуванням невисокої вартості, ви все одно маєте шанс заощадити на покупці. На нашому сайті представлені кращі ціни на ремкомплекти редукторів HL Propan, тому якщо вам потрібен подібний набір, ви можете вже зараз оформити замовлення в інтернет-магазин Kangaz. Не потрібно витрачати безцінний час на порівняння з іншими магазинами чи сервісами - тут вам запропонують товар з кращою вартості.