Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок Valtek


Гумова прокладка до форсунок Valtek D5х1 (00.010.35)

Гумка форсунок Valtek - це один з компонентів рамп..

5 грн.

Прокладка гумова для форсунок Valtek Type 30 D9.25x1.78 (чорна ) (00.010.23)

Гумова прокладка форсунок Valtek встановлюється на..

4 грн.

Ремкомплект для форсунок  valtek 32  4 цил.

Ремкомплект valtek 32 4 циліндри - це перелік осно..

617 грн.

Ремкомплект для форсунок Valtek (30.KTR.01)

Ремкомплект форсунок Valtek- оригінальний набір ві..

69 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Кожен автомобіліст, чий автомобіль оснащений газобалонним обладнанням знає, наскільки ефективним є цей механізм. Він дозволяє вам використовувати природний газ як паливо, а це в свою чергу допомагає заощадити значну частину коштів, що витрачаються на обслуговування авто.

Італійська компанія Valtec вже більше десяти років займається виробництвом ГБО та інших комплектуючих. Кожен, хто встиг придбати їх обладнанням знає про всі його переваги. Однак варто пам'ятати, що для ефективної його роботи необхідно стежити за тим, щоб всі його деталі знаходилися в ідеальному стані.

Особливої уваги варта форсунка Valtek. Ці клапана забезпечують рівномірне впорскування газу в двигун, а значить - грають ключову роль в роботі ГБО. І якщо ваші форсунки раптом вийшли з ладу, вам слід негайно починають їх. Зробити це можна лише за допомогою спеціального ремкомплекта для форсунок Valtec, який можна придбати в нашому інтернет-магазині. Також у нас, Ви можете придбати ремкомплекти форсунок AEB, ремкомплекти форсунок HANA  та інших провідних світових брендів.

Як підібрати ремкомплект форсунок Valtec ?

В першу чергу ми б хотіли звернути увагу на те, що кожен тип форсунок можна відремонтувати тільки за допомогою свого унікального ремкомплекта. Всі установки мають свій набір деталей, тому тут дуже важливо буде вибрати відповідну модель.

На нашому сайті ви можете вибрати один з двох ремонтних комплектів компанії Valtec. З їх допомогою можна швидко і без проблем усувати неполадки в 4-х циліндрових двигунах, після чого калібрувати і налаштовувати форсунки вручну, не звертаючись до сервісного центру або майстерню.

Чому варто купити ремкомплект форсунки Валтек саме в нашому інтернет-магазині?

Ми вже не раз спостерігали, як клієнти відмовлялися від потрібного їм товару через занадто високу вартість. Доходило навіть до того, що люди порівнювали ціни в декількох магазинах, щоб вибрати самий бюджетний варіант. Але тепер про це можна забути, адже в магазині «KanGaz» ви можете купити ремкомплекти форсунок Valtec за найкращими цінами на ринку!