Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок Tomasetto


Ремкомплект для форсунок Tomasetto IT01 Plus (IR2056)

Ремкомплект форсунок Tomasetto IT01 PLUS - оригіна..

226 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Італійська компанія-виробник Tomasetto по праву вважається одним з головних брендів в сфері виробництва автомобільного устаткування. Всі вироби виготовляються з високоякісних матеріалів і проходять ряд тестів перед попаданням в магазини. Кожен, хто вже встиг придбати собі продукцію Tomasetto знає, що це виключно надійні вироби, здатні працювати стабільно протягом багатьох років.

Великим попитом сьогодні користується газобалонне обладнання. З ним ви можете економити до 50% коштів, що витрачаються на паливо, а також використовувати всю міць свого авто. Однак дуже важливо знати, що кожен елемент ГБО повинен знаходитися в робочому стані, щоб ви могли користуватися всіма перевагами системи. Особливу увагу тут варто приділити форсункам. Ці деталі виконують головну функцію - уприскування палива в двигун. І якщо форсунка в вашому ГБО вийде з ладу, вам варто негайно полагодити його за допомогою ремкомплекта для форсунок. Придбати такий комплект можна вже зараз в нашому інтернет-магазині Kangaz.

Як вибрати ремкомплект форсунок Tomasetto?

Якщо ви вже стали власником обладнання від Tomasetto, то знаєте, що ця компанія виробляє якісні та надійні вироби. Якщо говорити про ремкомплект для форсунок, то тут варто відзначити, що кожній моделі відповідає свій унікальний набір деталей. На нашому сайті представлений один ремонтний комплект для форсунок Tomasetto - IT01 Plus. З його допомогою ви можете легко виправити неполадки.

Чому варто купити ремкомплект форсунок Tomasetto саме в нашому інтернет-магазині?

Кожен автомобіліст, який регулярно купує нове обладнання для свого авто знає, що ціна на більшу частину деталей завищена. Через це доводиться шукати найбільш вигідні варіанти і порівнювати вироби в декількох магазинах. Але з нами вам не доведеться робити цього, адже ми пропонуємо вам найнижчі ціни. Якщо говорити про ремкомплект форсунок Tomasetto, варто відзначити, що італійський бренд не славиться високою вартістю своїх виробів, тому кожен бажаючий зможе придбати необхідний набір деталей. Також в нашому інтернет-магазині представлені ремкомплекти форсунок Rail, ремкомплекти форсунок Stag та інших провідних виробників.