Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок Stag


Ремкомплект для форсунок STAG W-01 3 ( WGM-80AB-3)

Даний ремнабор передбачений для обслуговування газ..

285 грн.

Ремкомплект для форсунок STAG W-01 4 цил. (WGM-80AB-4)

Даний ремнабор передбачений для обслуговування газ..

288 грн.

Ремкомплект для форсунок STAG W-02 4 цил. (WGM-82AB)

Данный ремнабор предусмотрен для обслуживания газо..

370 грн.

Ремкомплект форсунок STAG W-03 1 цил. (WGM-83AB)

Цей ремкомплект використовується для обслуговуванн..

161 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Польська компанія Stag дуже швидко набула популярності на міжнародному ринку, і всього через кілька років після початку своєї діяльності змогла серйозно конкурувати з такими гігантами як Lovato і Tomasetto. Продукція бренду дісталася і до українських покупців, кожен, хто придбав собі газобалонне обладнання від Stag відзначав, що з ним підвищується продуктивність авто і значно скорочується загальна вартість палива (газ набагато дешевше бензину).

Однак, при всіх своїх перевагах, ГБО вимагає ретельного догляду за собою і підтримки всіх деталей в оптимальному стані. В першу чергу це стосується форсунки. Це розпилювач, який забезпечує рівномірне впорскування газу в двигун, він завжди повинен знаходитися в відмінному стані. Слідкуйте за його станом, адже якщо під час руху він раптово вийде з ладу, вам варто негайно відремонтувати його, інакше ви не зможете продовжити рух. Для цього варто використовувати спеціальний ремкомплект для форсунок Stag, який можна придбати в нашому інтернет-магазині Kangaz вже зараз!

Чому варто купити ремкомплект газових форсунків Stag в магазині «KanGaz»?

Тут дуже важливо пам'ятати, що все ГБО відрізняються один від одного, відповідно всі деталі не будуть ідентичними. Тому найголовнішим тут є можливість вибору правильного ремкомплекта. У нашому магазині вам пропонується чотири види наборів деталей від Stag, серед яких набори для одноциліндрових, трициліндровий і чотирициліндрових двигунів. Перед покупкою рекомендуємо вам уважно прочитати опис, щоб точно вибрати правильний товар.

Автомобілісти знають, що зміст будь-якого транспортного засобу коштує чималих грошей, а тому при покупці нових деталей або обладнання намагаються заощадити якомога більше. Доходить навіть до того, що вони порівнюють кілька сервісів в надії знайти найбільш дешевий варіант потрібного товару. Але у нас Вам не доведеться цього робити, адже ми підготували для наших клієнтів найкращі ціни на всі товари, в тому числі і на ремкомплекти для форсунок. Компанію Stag можна сміливо віднести до числа бюджетних, а тому ціна на будь-якого з товарів Вас приємно здивує. Також в нашому інтернет-магазині представлені ремкомплекти форсунок HL Propan, ремкомплекти форсунок Landi Renzo та інших провідних виробників.