Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок Rail


Ремкомплект для форсунок RAIL IG1,IG2 (4шт)

Ремкомплект форсунок RAIL IG1- оригінальний набір ..

244 грн.

Ремкомплект для форсунок RAIL IG5  KT1.01.IG5.RL4.VN.4

Ремкомплект форсунок RAIL IG5- оригінальний набір ..

343 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Італійські компанії, що займаються виробництвом автомобільного устаткування, завжди користувалися величезною популярністю не тільки на батьківщині, але і у всій Європі, в тому числі в Україні. І компанія Rail не виняток. Цей концерн вже багато років займається виробництвом датчиків колекторів, охолоджуючих сумішей, з'єднувачів, а також газобалонного обладнання. Кожен автомобіліст, який встановив на свій транспортний засіб ГБО від Rail, був нескінченно задоволений результатом.

Але щоб обладнання такого типу могло функціонувати протягом тривалого часу, всі його компоненти повинні знаходитися в ідеальному стані. Одними з найважливіших деталей є форсунки ГБО, або розпилювач. Його функція - рівномірне впорскування палива (тут - газу), в двигун. І якщо цей модуль вийде з ладу під час руху автомобіля, вам варто негайно зупинитися і зробити ремонт. Зробити це можна лише за допомогою спеціального ремкомплекта для форсунок Rail, який можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Яак вибрати ремкомплект форсунок Rail?

Будь-яке ГБО є абсолютно унікальним, і для кожної окремої деталі тут потрібен свій ремонтний комплект. Тому при покупці дуже важливо вибрати ту модель, яка відповідає встановленим на вашому авто модулі. У магазині «KanGaz» на вибір пропонується два основних ремкомплекта для форсунок. Це набір IG1, IG2 і набір IG5 KT1.01. Тому, коли будете купувати комплект для форсунок, обов'язково прочитайте опис товару, щоб зробити правильний вибір.

Чому варто купити ремкомплект форсунок Rail саме в нашому інтернет-магазині?

Приходячи в магазин, ми в першу чергу звертаємо увагу на цінник біля потрібного нам товару. Це ж стосується і автомобільного устаткування, адже в більшості випадків ціни на нього сильно завищені. І якщо ви хочете придбати потрібний вам товар, і при цьому заощадити, ви прийшли точно за адресою. У нас ви зможете придбати ремкомплекти для форсунок Rail за найкращими цінами. Звичайно, все буде залежати від компанії-виробника і дорожнечі вихідних матеріалів, але якщо ви вибрали продукцію Rail, ви точно зможете заощадити на її покупці.