Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок Omvl


Ремкомплект для форсунок OMVL 4 цил. (пластикова планка) (900141)

Ремкомплект OMVL REG 4 циліндри - це перелік основ..

514 грн.

Ремкомплект форсунок OMVL 4 цил. (металева рампа) (900080)

Ремкомплект для форсунок OMVL необхідний при ремон..

532 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Заснована в далекому 1980 році, за майже 40 років свого існування компанія Omvl встигла розростися до неймовірних масштабів. Сьогодні автомобільне устаткування цього бренду можна придбати практично в кожній країні світу, в тому числі і в Україні. Кожен, кому вже пощастило випробувати ГБО від Omvl залишався задоволений покупкою. Це й не дивно, адже газобалонне обладнання дозволяє вам використовувати в якості палива природний газ, а це набагато вигідніше, ніж їздити на бензині.

Але щоб ваше ГБО Omvl могло нормально функціонувати, ви повинні підтримувати всі його складові в належному стані. В першу чергу варто стежити за станом форсунки. Ця розпилювальна система забезпечує рівномірне впорскування палива під високим тиском. І якщо цей модуль вийде з ладу під час поїздки, вам потрібно буде тут же відремонтувати його. А зробити це можна лише за допомогою спеціального ремкомплекта форсунок Omvl , який можна придбати в нашому інтернет-магазині. Також в нашому інтернет-магазині представлені ремкомплекти форсунок Rail, ремкомплекти форсунок Stag та інших провідних виробників.

Чому варто купити ремкомплект форсунок Omvl в інтернет-магазині «KanGaz»?

При купівлі такого обладнання дуже важливо не помилитися і вибрати потрібну вам модель. Справа в тому, що кожен ремкомплект відповідає певній моделі форсунок. У нашому магазині на вибір пропонується дві основні моделі таких наборів для 4-х циліндрових двигунів. Вони мають різний набір деталей і принцип роботи з ними дещо відрізняється. Враховуйте це, і перед тим, як оформити замовлення, обов'язково прочитайте опис товару.

Питання ціни завжди буде актуальним для кожного, хто бажає придбати нове автомобільне устаткування або його складові. Якщо говорити про ремонтні комплектах Omvl, то їх варто віднести до категорії бюджетних товарів. Це відмінне співвідношення ціни і якості, при наявності повного комплекту необхідних для ремонту деталей. Тому якщо вам терміново потрібен новий ремкомплект для форсунок від Omvl, Ви можете оформляти замовлення в нашому магазині Kangaz!