Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Ремкомплекти форсунок HANA


Ремкомплект для форсунок Hana 2002

Ремкомплект форсунок Hana 2002  це є форсунка..

535 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Компанія HANA, головний офіс якої знаходиться в Південній Кореї, є одним з найвідоміших виробників газобалонного обладнання в світі. Товари, що сходять з конвеєрів HANA, надходять в автомобільні магазини в Канаду, Австралію, Польщу, Японію, а також в Україну. Кожен, кому пощастило роздобути собі ГБО від HANA, залишився задоволений продуктивністю виробу. Крім того, з переходом на газове паливо автомобілісти можуть економити частину коштів, що витрачаються на утримання авто через більш низьку вартысть газу в порівнянні з бензином.

Дуже важливим компонентом ГБО є форсунка. Це розпилювальний клапан, який забезпечує впорскування палива (в нашому випадку - газового). Форсунка керується за допомогою електромагнітного клапана, розташованого усередині обладнання, тому вам варто стежити за її станом. А якщо під час руху клапан вийде з ладу, вам слід тут же відремонтувати його, і для цього буде потрібно спеціальний ремкомплект форсунок HANA. Придбати такий ремкомплект ви можете вже зараз в нашому інтернет-магазині. Також в нашому інтернет-магазині представлені ремкомплекти форсунок HL Propan, ремкомплекти форсунок Landi Renzo та інших провідних виробників.

Як вибрати ремкомплект форсунки HANA?

Тут варто зрозуміти одну головну деталь - для кожного розпилювача палива призначений свій унікальний ремонтний комплект. Наприклад, якщо ми говоримо про продукцію компанії HANA, то тут представлений лише один комплект. Використовуючи його, ви зможете швидко і без проблем полагодити форсунки, після чого повторно відкалібрувати і налаштувати їх. Не потрібно в метушні їхати в найближчий сервісний центр і міняти цілу рампу - просто використовуйте ремкомплект форсунок HANA і усуньте проблему вручну!

Чому варто купити ремкомплект форсунок HANA саме в нашому інтернет-магазині?

Сьогодні ціни на автомобільне устаткування і комплектуючі збільшуються в геометричній прогресії, тому кожен покупець буде шукати спосіб заощадити на новому товарі. За часту люди починають порівнювати ціни на один і той же товар в декількох магазинах, щоб знайти найдешевший варіант. Але з Kangaz Вам не доведеться витрачати час на подібні речі - вже зараз ми пропонуємо вам кращу ціну на ремкомплект для форсунки HANA 2002. Ні в одному іншому магазині України ви не знайдете подібний товар за нижчою вартістю. Тому якщо у вас є необхідність придбати ремонтний комплект, ви вже можете оформляти замовлення.