Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Редуктори Landi Renzo


Редуктор Landi Renzo IG-1 (310 к.с.) з ЕМК газу

Редуктор Landi Renzo IG1 magg пропан 245-310 к.с. ..

5522 грн.

Редуктор Landi Renzo LI-02 (150 л.с.)

Італійська компанія з виробництва комплектуючих дл..

1221 грн.

Редуктор Landi Renzo LI-10 160 кВт (217 к.с.) з ЕМК газу

Для швидкого і ефективного переходу з одного виду ..

2470 грн.

Редуктор Landi Renzo LI10 OVERSIZE до 270 к.с.

Редуктор 4 покоління Landi Renzo LI10 OVERSIZ..

2689 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Італійська компанія Landi Renzo вже багато років знаходиться в топі серед виробників газобалонного обладнання та комплектуючих для нього. Всі, хто вже встиг придбати собі їх продукцію, залишалися задоволені покупкою. Автомобілісти відзначали, що з ГБО їх транспортний засіб працює більш ефективно, а витрата палива значно зменшився.

Але для того, щоб ви могли відчути на собі всі переваги роботи цього обладнання, вам дуже важливо стежити за тим, щоб всі деталі і компоненти перебували в робочому стані. Кожна деталь пов'язана, і, якщо один елемент дасть збій, це може привести до поломки всієї системи.

Особливу увагу варто звернути на газовий редуктор. Цей пристрій дуже важливий для роботи ГБО, так як саме він регулює тиск газу перед надходженням в двигун. І якщо Ви помітили, що ваш редуктор вийшов з ладу, варто тут же замінити його на новий. А придбати його, Ви можете вже зараз в інтернет-магазині «KanGaz».

Чому обирають інтернет-магазин «KanGaz» при покупці газового редуктора Landi Renzo 4 покоління?

При виборі такого товару, дуже важливу роль грає якість виробу. Всі компоненти в вашому ГБО повинні відповідати один одному, і газовий редуктор Landi Renzo - не виняток. У нашому інтернет-магазині вам будуть доступні чотири види редуктора 4 покоління з різними характеристиками. Враховуйте це при покупці, щоб придбаний товар підійшов під ваш тип ГБО. Також у нас Ви зможете купити ремкомплект редуктора Landi Renzo.

Де найвигідніші ціни на редуктори Landi Renzo 4 на ринку?

Ми вже не раз помічали, як клієнти відмовлялися від потрібного їм товару через занадто високу вартістю. Ціни на обладнання та деталі постійно ростуть, і при кожній новій покупці автомобілісти намагаються заощадити якомога більше. Але з нами вам не варто зациклюватися на тому, скільки коштує Ваш товар, адже ми вже зараз готові запропонувати товар за найкращими цінами на ринку. Не треба витрачати свій час на порівняння цін в різних сервісах, тому що найвигідніші пропозиції на редуктори Landi Renzo вже чекають вас тут!