Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Редуктори Gurtner


Редуктор Gurtner Base 180 кВт (245 к.с.)

Редуктор 4 покоління Gurtner (країна-виробник..

2031 грн.

Редуктор Gurtner Base до 245 к.с

Редуктор 4 покоління Gurtner (країна-вир..

1849 грн.

Редуктор Gurtner Midjet 100 кВт (136 к.с.)

Франція ніколи не відстає від інших виробників з Є..

1571 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

З появою на ринку газобалонного обладнання все більше автомобілістів стали відмовлятися від звичного всім бензину і переходити на альтернативний вид палива. Це й не дивно, адже використовуючи природний газ ви отримуєте можливість заощадити частину коштів на покупку палива, а це зараз одна з головних проблем більшості людей. Якщо говорити про вибір виробника, то зараз все більш популярною стає компанія Gurtner, що випускає якісне обладнання та комплектуючі.

Але при всіх своїх перевагах ГБО дуже часто піддається поломкам, і якщо один з компонентів починає давати збої, це може негативно вплинути на роботу всієї системи.

Окремо тут варто виділити газовий редуктор 4 покоління. Цей модуль дозволяє контролювати рівень тиску газу при його надходженні в двигун, тому ви повинні дуже уважно стежити за його станом. Якщо ж ви бачите, що деталь працює несправно, вам слід тут же замінити її, інакше це може привести до негативних наслідків. А купити редуктор Gurtner можна вже зараз в магазині «KanGaz».

Чому обирають інтернет-магазин «KanGaz» при покупці газового редуктора Gurtner 4 покоління?

Для нас дуже важливо, щоб клієнти мали можливість вибрати потрібний їм товар, не обмежуючись однією позицією в категорії. У нашому магазині вам надається вибір з трьох газових редукторів Gurtner. Ці моделі мають різну потужність (від 136 до 245 кінських сил), а тому вам варто уважно ознайомитися з описом товару перед тим, як зробити покупку. Ви також можете придбати редуктор Atiker 4 покоління, чи інших провідних виробників.

Де найвигідніші ціни на редуктори Gurtner 4 на ринку?

Ми нерідко стикалися з проблемою, коли клієнти відмовлялися від потрібного їм обладнання через занадто високу його вартість. Ціни постійно підвищуються, і автомобілісти намагаються заощадити якомога більше на кожній наступній покупці. Але якщо ви працюєте з нами, вам не потрібно турбуватися про вартість виробів, адже ми готові запропонувати вам товар за найвигіднішими цінами на ринку. Не треба витрачати свій час на порівняння однієї і тієї ж деталі в різних магазинах і сервісах - найвигідніші пропозиції вже чекають вас тут!