Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Мультиклапан Tomasetto Sprint 250-30 з котушкою без ВЗУ (MVATOA16.1)

Мультиклапан Tomasetto 250-30 з котушкою без ВЗП (MVATOA16.1) - це якісне і просте заповнення газового балона пропан-бутанової сумішшю, що має, до того ж, функцію самостійної зупинки заправки в момент наповнення балона газом на 80%. Мультиклапан Томасетто 250-30 необхідний т для вільної подачі пропану в систему двигуна транспортного засобу. Агрегат дає контроль над станом рівня LPG у Валлонії і здатний знизити його витік. Tomasetto мультиклапан 200-30 підходить для монтажу газового обладнання 1-го, 2-го, 3-го і 4-го поколінь. Як вже вище було сказано, паливо нафтова зріджена газова суміш. Італійська компанія Tomasetto Achille виготовляє мультиклапана даної марки.

Мультиклапан Томасетто кріплять до установки за допомогою 6 кріплять гвинтів, які є в комплектації. Оснащений котушкою 12 Вольт, яка включає, а також відключає подачу газу прямо на виході з балона. Дана опція дуже зручна, оскільки дозволяє перекривати газ в автомобілі не виходячи з салона.Необходімо просто перемкнути вид палива на перемикачі. Також це сприяє підвищеному рівню безпеки при використанні, а також при аварійних ситуаціях. У комплект входить проводка для даної котушки, але немає виносного заправного пристрою.

На поверхні мультиклапана знаходиться додатковий клапан (аварійний). Він підбурює тиск в разі його підняття, яке відбувається всередині агре через перегрів або пожежі. Тобто, завдяки аварійному клапану ймовірність того, що балон вибухне мінімальна.

Поставляється газ в мультиклапан під гайку накидну діаметрів вісім міліметрів. Вхідна різьблення - G 1/4. Виходить газ з нутрощі за допомогою стандарт штуцера різьбленням D6 M10x1. На поверхні знаходиться вентиль, який перекриває газову поставку. Даний мультиклапан відноситься до класу А, тобто можна вмонтувати в нього вимірювач газового рівня. Не має шкали, яка відображає рівень газу.

У комплект поставки не входить виносний заправний пристрій (ВЗУ), але є набір для монтажу. Томасетто мультиклапан 250-30 класу А з катушкойустанавлівается в тороїдальні внутрішні балони з діаметром двісті міліметрів. Висота забірної газової трубки і поплавка 25 сантиметрів. Трубка име фільтр. У разі якщо балон менше діаметром ніж трубка і поплавок, то їх потрібно підрізати до необхідної довжини. Якщо ж балон більше стандартних раз трубки і поплавка, то в цьому випадку ви ризикуєте не повністю витрачати газ, а показання покажчика будуть неправильними.

Комплектація:

1. Мультиклапан ГБО до внутрішнього тороїдальному балону, діаметром 250 міліметрів;

2. Проведення для котушки;
3. Болти кріплення - шість штук;
4. Гайка діаметром 8 мм - 2 штуки;

5. Гайка діаметром 6 мм;
6. Ніпель шість міліметрів;
7. Ниппель вісім міліметрів - 2 шт.

Тороїдальний балон пропан - бутан слід заправляти в повному обсязі, а приблизно на 80%. Залишилася місце надається подушці з повітрям, завданням кіт є розширення газу, при цьому не підвищуючи тиску всередині. В даному випадку за цю опцію відповідає клапан обмеження.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Tomasetto Sprint 250-30 з котушкою без ВЗУ (MVATOA16.1)

  • Наявність: На складі
  • 926 грн.

Рекомендовані товари
Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3302)

Заправний пристрій Tomasetto в заправний люк необх..

171 грн.

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою для врізки в бампер (MVAT3311)

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою і контркриш..

103 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3306)

Заправний пристрій Tomasetto в бензиновий люк необ..

206 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3300)

Заправний пристрій Tomasetto - відмінний вибір для..

110 грн.

ВЗУ Tomasetto в люк довгий під термопластикову трубку (MVAT3306TP)

Комплектація включає наступні вузли: 1. Виносни..

240 грн.

ВЗУ Tomasetto пропан в люк під термопластікових трубку (MVAT3302TP)

Комплектація включає в себе: 1. Заправний пристрі..

230 грн.