Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Мультиклапан Tomasetto 300-30 класу A з ВЗУ (лівий підведення трубки) (MV3174S-AT00)

Мультиклапан лівий відрізняється тим, що штуцери для підведення і виведення трубки і ручний вентиль розташовані з лівого боку. Це зроблено для специфічних газобалонних установок, для запобігання надмірного вигину трубок. Серед відмінностей можна відзначити також іншу конфігурацію шкали залишку і указу ній «LEFT».

Завдання пристрою полягає в наступному:

  • Забезпечує наповнення балона зрідженим газом. Заправний пістолет європейського зразка приєднують до ВЗУ, а з нього за допомогою 8-ми мм тру проводиться надходження газу в мультиклапан. На клапані для з'єднання з заправним пристроєм здійснюється вхідний штуцер із зовнішнім різьбленням G1 / Балонний мультиклапан здійснює подачу газу з балона під капот автомобіля, до редуктора або газового клапана. Для цього на ньому є штуцер з внутрішнім різьбленням під трубку 6 мм;
  • Для забезпечення безпеки при експлуатації ГБО, пристрій має спеціальний аварійним клапаном. Він підбурює газ при різкому підвищенні тиску, не даючи балону розірватися;
  • Оснащений обмежувачем заправки, який не дає заправити ємність більш ніж на вісімдесят відсотків від повного обсягу. Ця опція є також елементом безпеки газобалонної системи. Решта 20 відсотків займає повітряна подушка, яка необхідна для того, щоб зрідженому
  • було куди розширюватися при необхідності;
  • Tomasetto AT00 оснащений шкалою, яка показує залишок газу в балоні. Її можна демонтувати і під нею в спеціальному отворі встановити Датч рівня, за допомогою якого можна вивести свідчення залишку в салон автомобіля на кнопку.

Пристрій оснащений ручним вентилем, який перекриває газ на балоні в аварійних випадках, при здійсненні ремонту або заміні фільтрів. Чи не облада електромагнітної котушкою, тому перекрити подачу без ручного вентиля можна.

Мультиклапан Tomasetto 300-30 використовують зазвичай для ємностей циліндричної форми з діаметром 300 міліметрів. Його можна застосувати і для балонів діаметром менше, але для цього слід вкоротити поплавок і забірну трубку. Для ємностей з діаметром більше не рекомендується використовувати мультіклапа як газ не буде повністю забиратися з балона, а також будуть неправильними показники залишку палива. Пристрій встановлюють в горловину балона і кріплять за допомогою шести болтів. Зверху обов'язково монтують вентиляційну коробку, для запобігання отримання механічних пошкоджень, а також потрапляння води і бруду.

Виробляє пристрій компанія Tomasetto Achille SPA, в Італії. Код в каталозі виробника - MV3174S-AT00. Пристрій застосовують у всіх поколіннях газового обладнання, але тільки на пропан-бутан (LPG).

Комплектація:

1. Балонний клапан 300 мм з лівим виходом трубок;

2. Запарвочное пристрій для монтажу на кронштейні;

3. Кришка заправного;
4. Кріплення заправного;

5. Кріплення клапана (6 болтів);

6. Ніпель 6 мм - 1 шт .;
7. Ніпель 8 мм - 2 шт .;
8. Гайка 6 мм М10х1 - 1 шт .;

9. Гайка 8 мм G1 / 4 - 2 шт .;

10. Паспорт на пристрій.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Tomasetto 300-30 класу A з ВЗУ (лівий підведення трубки) (MV3174S-AT00)

  • Наявність: На складі
  • 592 грн.

Рекомендовані товари
Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3302)

Заправний пристрій Tomasetto в заправний люк необх..

171 грн.

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою для врізки в бампер (MVAT3311)

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою і контркриш..

103 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3306)

Заправний пристрій Tomasetto в бензиновий люк необ..

206 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3300)

Заправний пристрій Tomasetto - відмінний вибір для..

110 грн.

ВЗУ Tomasetto в люк довгий під термопластикову трубку (MVAT3306TP)

Комплектація включає наступні вузли: 1. Виносни..

240 грн.

ВЗУ Tomasetto пропан в люк під термопластікових трубку (MVAT3302TP)

Комплектація включає в себе: 1. Заправний пристрі..

230 грн.