Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Мультиклапан Tomasetto 220 / 225-0 з котушкою без заправного пристрою (MVATOE06.1)

В системі газобалонного обладнання 1-4 покоління на пропан-бутан установка мультиклапана є обов'язковою. Він буде встановлюватися в горловину балона і виконувати завдання арматури:

З його допомогою можна проводити заправку балона газом. Для цього мультиклапан з'єднують з виносним заправним за допомогою трубопроводу діаме8 мм. Можливе використання мідної трубки або пластикової в оболонці. На мультиклапане для з'єднання з ВЗУ є штуцер із зовнішнім різьбленням GТакже мультиклапан відповідальний за передачу пропан-бутану з балона під капот автомобіля. Для цього вам знадобиться 6-ти мм трубопровід. Також підійде мідна або термопластіковая трубка зі штуцерами. Штуцер на мультиклапане - з внутрішнім різьбленням М10х1.

І крім того, мультиклапан Tomasetto має низку опцій безпеки що сприяє надійному зберіганню газу в ємності а також його транспортування:

  • Володіє електромагнітної котушкою. Вона зв'язується з перемикачем виду палива і таким чином для включення або відключення подачі можна пр переключити паливо на кнопці;
  • Аварійний клапан також є незамінним елементом безпеки. Він спрацьовує тільки при дуже високому тиску всередині балона для запобігання вибуху;
  • Обмежувач заправний. Цей елемент сприяє заправці балона газом не більше ніж на 80 відсотків. Не рекомендується знімати його;
  • Присутній один вентиль для ручного закривання або відкривання газової подачі. Його зазвичай використовують при поломці котушки або при здійсненні регламентних або ремонтних робіт.

Слід зазначити, що газовий мультиклапан цієї моделі не володіє шкалою відображення залишку пропан-бутану. Зате у нього є спеціальний отвір для установлення сенсорного датчика. За допомогою такого датчика показання індикації виводяться на кнопці перемикання виду палива. Даний клапан слід використовувати для балонів тороидальной форми з зовнішнім виводом горловини і висотою 220 міліметрів.

Виробляє пристрій компанія Tomasetto Achille SPA в Італії. Артикул - MVATOE06.1.Комплект поставки:

1. Клапан 220-0 мм Tomasetto з котушкою;

2. Захисний кожух (протектор);
3. Проведення під котушку;
4. Болти для кріплення - 6 шт .;

5. Гайка М10х1 D6 mm;

6. Гайка G 1/4 D8 mm;

7. Ніпель 6 мм;
8. Ніпель 8 мм.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Tomasetto 220 / 225-0 з котушкою без заправного пристрою (MVATOE06.1)

  • Наявність: На складі
  • 1032 грн.

Рекомендовані товари
Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3302)

Заправний пристрій Tomasetto в заправний люк необх..

171 грн.

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою для врізки в бампер (MVAT3311)

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою і контркриш..

103 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3306)

Заправний пристрій Tomasetto в бензиновий люк необ..

206 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3300)

Заправний пристрій Tomasetto - відмінний вибір для..

110 грн.