Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Мультиклапан Tomasetto 200-30 з котушкою без ВЗУ (MVAT0A09.1) AT-02

Мультиклапан Tomasetto 200-30 з котушкою без ВЗП - клапан для подачі і наповнення газу, основною метою якого є якраз заправка і транспорти скрапленого газу в підкапотний простір на електроклапан або редуктор газовий. Tomasetto мультиклапан 200-30 підходить для монтажу газобалонного обладнання 1го, 2го, 3го і 4го поколінь. Як вже вище було сказано, паливо - нафтова зріджена газова суміш (пропан-бутан). Італійська компанія виготовляє мультиклапана даної марки (Tomasetto Achille).

Мультиклапан Томасетто кріплять до установки за допомогою 6 кріплять гвинтів, які є в комплектації. Оснащений котушкою 12 Вольт, яка включає, а також відключає подачу газу прямо на виході з балона. Дана опція дуже зручна, оскільки дозволяє перекривати газ в автомобілі не виходячи з салона.Необходімо просто перемкнути вид палива на перемикачі. Також це сприяє підвищеному рівню безпеки при використанні, а також при аварійних ситуаціях. У комплект входить проводка для даної котушки, але немає виносного заправного пристрою.

На поверхні мультиклапана знаходиться додатковий клапан (аварійний). Він підбурює тиск в разі його підняття, яке відбувається всередині агре через перегрів або пожежі. Тобто, завдяки аварійному клапану, ймовірність того, що балон вибухне, зникає.

Поставляється газ в мультиклапан під гайку накидну діаметрів вісім міліметрів. Вхідна різьблення - G 1/4. Виходить газ з нутрощі за допомогою стандартами починаючи штуцера різьбленням D6 M10x1. На поверхні перебувати вентиль, який перекриває газову подачу. Даний мультиклапан відноситься до класу А, тобто можна вмонтувати в нього датчик рівня, завдяки якому можна бачити залишок в балоні з салону авто. Але слід зауважити, що дана модель мультиклапана має шкали зі стрілкою для відображення рівня.

У комплект поставки не входить виносний заправний пристрій (ВЗУ), але є набір для монтажу. Томасетто мультиклапан 200-30 класу А устанавліваетс тороїдальні внутрішні балони з діаметром двісті міліметрів. Висота забірної газової трубки і поплавка 20 сантиметрів. Трубка має фільтр. У випад якщо балон менше діаметром ніж трубка і поплавок, то їх потрібно підрізати до необхідної довжини. Якщо ж балон більше стандартних розмірів трубки і поплавка, то в цьому випадку ви ризикуєте не повністю витрачати газ, а показання покажчика будуть неправильними.

Газовий балон пропан - бутан обов'язково повинен бути заповнений не більше ніж на вісімдесят відсотків від свого номінального обсягу (решта достатньо міс повинна заповнювати парова подушка, за рахунок якої обсяг скрапленого газу збільшується, не збільшуючи при цьому тиск в балоні. У цьому допомагає обмежувальний клапан, який відсікає газ для парової подушки. Трубка, яка робить забір пропану, забезпечена фільтром.

У комплекті є:

1. Мультиклапан балонний для тороїдального внутрішнього (200 міліметрів);

2. Котушка 12 Вольт;
3. Проведення для котушки;
4. Кріпильні гвинти в кількості 6 шт .;

5. Гайка D8 G1 / 4 - дві;
6. Гайка D6 M10x1;
7. Нипель 6 міліметрів;
8. Ніпель 8 міліметрів - два.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Tomasetto 200-30 з котушкою без ВЗУ (MVAT0A09.1) AT-02

  • Наявність: На складі
  • 926 грн.

Рекомендовані товари
Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3302)

Заправний пристрій Tomasetto в заправний люк необх..

171 грн.

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою для врізки в бампер (MVAT3311)

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою і контркриш..

103 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3306)

Заправний пристрій Tomasetto в бензиновий люк необ..

206 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3300)

Заправний пристрій Tomasetto - відмінний вибір для..

110 грн.

ВЗУ Lovato (пропан) в люк довгий (613211000)

Комплект поставки включає: 1. Штуцер для установк..

480 грн.

ВЗУ Tomasetto в люк довгий під термопластикову трубку (MVAT3306TP)

Комплектація включає наступні вузли: 1. Виносни..

240 грн.

ВЗУ Tomasetto пропан в люк під термопластікових трубку (MVAT3302TP)

Комплектація включає в себе: 1. Заправний пристрі..

230 грн.