Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
АКЦІЯ
РЕКОМЕНДОВАНІ
  • Мультиклапан Atiker зовнішній 180-0 з котушкою (K01.001435)

Мультиклапан Atiker зовнішній 180-0 з котушкою (K01.001435) - конструкція, яка використовується для наповнення балона пропаном з механічним відсікання заправки, а також подачі його в систему газового обладнання на редуктор. Даний мультиклапан працює з ГБО всіх поколінь. Що застосовується пальне - газ (LPG). Виробник приладу - знаменита фірма з Туреччини Atiker Autogas.

Мультиклапан Atiker кріплять до балона за допомогою 6 болтів з внутрішнім шестигранником, які є в комплектації. Ще в наборі поставки Вам дос гайки, ніпеля, котушка.

Облаштований котушкою 12 Вольт, вона підключає, а ще вимикає подачу газу навпростець на виході з балона. Надана функція досить комфортна, дозволяє перекривати газ в авто не виходячи з салону. Потрібно просто перемкнути вид пального на автомобільному перемикачі в положення бензин. Ещ сприяє підвищеному рівню безпеки при застосуванні, а ще при аварійних ситуаціях.

На корпусі мультиклапана розташований аварійний (додатковий) клапан. Клапан знижує тиск, якщо агрегат перегрівається або в разі пожежі. Цей клапан запобігає ймовірність вибуху або інших технічних пошкоджень балона, які можуть статися в наслідку перегріву.

До мультиклапаном газ надходить через накидну гайку D8. Вхідна різьблення - чверть дюйма. Випуск газу з балона проводиться за допомогою звичайного штуцер діаметром 6 міліметрів. Зверху мультиклапана розташований вентиль, який дозволяє вручну перекрити подачу газу.

Атікер мультиклапан 180-0 з котушкою монтується в зовнішні тороїдальні балони діаметром 180 міліметрів. Висота поплавка і трубки газу - 18 см, забірної трубці є фільтр. Якщо балон менше діаметром за поплавок і трубку, то їх слід різати до необхідної довжини. У зворотному випадку Ви маєте р повному обсязі використовувати газ, і показники датчика будуть невірними.

Балон пропан-бутан слід наповнювати сумішшю в межах 80% від повного обсягу. Двадцять відсотків, які в залишку буде відведено парової подушці, до спрацьовуватиме при великому тиску всередині балона. Для цього і існує обмежувальний клапан, який відсікає газ для подушки. Сітка для трубка також забезпечена фільтром.

Комплект в себе включає:

1. Мультиклапан газовий Atiker 180 мм;
2. Котушка з харчуванням 12 Вольт і потужністю 11 Ватт;

3. Джгут проводів для котушки
4. Кріпильні болти - шість штук;
5. Гайка D8 G 1/4;
6. Гайка D6 M10x1;
7. Ниппель латунь 6 мм;
8. Ниппель латунь 8 мм.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Atiker зовнішній 180-0 з котушкою (K01.001435)

  • Наявність: На складі
  • 820 грн.