Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Мультиклапан Atiker 200-30 з котушкою для циліндричного балона (K01.001416)

Мультиклапан це елемент обладнання, що не тільки допоможе заповнити ємність, а й забезпечить безперешкодну, абсолютно безпечну подачу газової до редуктора за системою під капот авто.

Спеціальними кріпильними болтами відбувається кріплення клапана на горловині емкості.Содержімое заводського комплекту поставки:

1. Балонний клапан Atiker з котушкою D200;

2. Гайка прорізна D 6мм, М10х1;
3. Накидна гайка 8мм, G 1/4;
4. Бочонок з латуні 8мм;

5. Бочонок з латуні 6мм;
6. Палять проводів до 12 Вт електромагнітної котушці;

7. Болти для кріплення - шість штук.

Заправних пристроєм виготовлювач не укомплектовує мультиклапан, тому його слід купувати окремо, якщо воно необхідне. Atiker - дов відома і поширена турецька компанія-виробник представленої моделі мультиклапана, артикул - K01.0011416, підійде і для першого, і для другого, і третього і четвертого покоління автомобільних газових систем, які працюють на пропан-бутану.

Електромагнітна котушка, якою оснащений мультиклапан, дасть можливість здійснити подачу палива, а також її та призупинити перебуваючи при цьому в сал автомобіля шляхом перемикання видів палива на кнопці-перемикачі. Але разом з цим є можливість перекриття зробити вручну. У цьому допоможе спеціальний ручний вентиль на клапані. Опинитися за потрібне він може в екстрених аварійних ситуаціях, в ремонті, заміні фільтруючих елементів або філь т.п.

Восьми міліметрової трубкою разом з спец. фитингом із зовнішнім різьбленням G 1/4 через заправний пристрій (виносний) відбувається введення газу, виводять його з балона трубкою вже шість міліметрів з фитингом дещо іншим - з внутрішнім різьбленням М10 крок 1. Газовим трубопроводом взагалі можливо трубка міді (мідна) або з термопластика (термопластіковая).

Мультиклапан балонний Atiker D 200 з електромагнітної котушкою - це газовий клапан, який має в наявності опції щодо забезпечення функцій безпеки обмежувача (відсікача) завдання зробити заправку ємності на 80 відсотків і це збереже місце (решта 20%) на випадок, якщо станеться підвищена тиску газу;
аварійний клапан у всіх можливих випадках надмірного нагріву пропан-бутану стравити його в атмосферу з чого випливає, що вибуху балона НЕ вироб

Даний мультиклапан використовується з балонами циліндричними, і тільки. Крім цього, обмеження є і за розміром - балон повинен бути діаметром не б розміру (довжини) мультиклапана, точніше 200 міліметрів. Оскільки якщо змонтувати клапан на балоні більшого розміру некоректно будуть відображатися залишки палива через те, що трубка забору довгою двісті міліметрів не зможе повністю витрачати його.

Слід зазначити відсутність на мультиклапане шкали, яка б показала рівень скрапленого газу. Зважаючи на це потрібна додатково встановлення та підключення сенсорного датчика до кнопки з переключення видів палива.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мультиклапан Atiker 200-30 з котушкою для циліндричного балона (K01.001416)

  • Наявність: На складі
  • 734 грн.

Рекомендовані товари
Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3302)

Заправний пристрій Tomasetto в заправний люк необх..

171 грн.

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою для врізки в бампер (MVAT3311)

Заправний пристрій Tomasetto з кришкою і контркриш..

103 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3306)

Заправний пристрій Tomasetto в бензиновий люк необ..

206 грн.

Заправний пристрій Tomasetto (MVAT3300)

Заправний пристрій Tomasetto - відмінний вибір для..

110 грн.

ВЗУ Lovato (пропан) в люк довгий (613211000)

Комплект поставки включає: 1. Штуцер для установк..

480 грн.

ВЗУ Tomasetto в люк довгий під термопластикову трубку (MVAT3306TP)

Комплектація включає наступні вузли: 1. Виносни..

240 грн.

ВЗУ Tomasetto пропан в люк під термопластікових трубку (MVAT3302TP)

Комплектація включає в себе: 1. Заправний пристрі..

230 грн.

Вентиль мультиклапана Atiker (ST.400)

Запірний вентиль Атікер - це один з компонентів га..

57 грн.