Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

ГБО 2 покоління на інжектор


Комплект ГБО 2 покоління Atiker на інжектор

Комплект газового обладнання Atiker 2 покоління - ..

4094 грн.

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto на інжектор

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto для інжекторних..

4426 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

У Вас машина з двигуном інжекторного типу і Ви втомилися платити за паливо? Існує рішення цієї проблеми. Варто всього лише купити ГБО 2 покоління на інжектор. Це б разом вирішило більшість складнощів із заправкою автомобіля.

Що таке газобалонне обладнання для інжектора?

Раніше установка ГБО 2 покоління проводилася на карбюраторні двигуни, але з розвитком автопрому розвивається і внутрішня будова автомобілі. Ми плавно відходимо від карбюраторів, і все частіше з'являється необхідність в газовому обладнанні на інжектор.

Найчастіше, при встановленні газобалонного обладнання на інжектор, вибирають ГБО 2 покоління. Воно досить довго перебуває на ринку і вже добре вивчено клієнтами.

Навіщо встановлювати ГБО на інжектор?

Є кілька головних і кілька другорядних причин. Природно, до головних можна віднести економію Вашого бюджету. Бензин істотно дорожче газу, а окуповується установка приблизно за 25 тис. Км.

Також, величезним плюсом є можливість проїжджати більшу відстань на одній заправці. Адже у Вас буде одразу два резервуари з пальним. Система буде автоматично споживати паливо з наповненого резервуара.

ГБО 2-го покоління на інжектор істотно збільшує роботу двигуна. Газ краще проникає в усі найвіддаленіші щілини і краще змащує деталі.

До другорядних причин можна віднести збереження навколишнього середовища, адже газ менш небезпечний для природи, ніж бензин. Популярність газу нічим не менше популярності бензину.

На авторинку представлена величезна кількість моделей газобалонних установок. Ви зможете без проблем вибрати те обладнання, що підійде саме Вашому автомобілю.

Чому ГБО на інжектор 2 покоління варто купити в інтернет-магазині Kangaz?

Якщо Ви зважилися на покупку ГБО 2-го покоління на інжектор, будемо раді допомогти Вам. Звертаючись до нас, Ви отримуєте:

  • Низьку вартість товару.
  • Перевірене і якісне обладнання.
  • Оригінальний продукт (без підробок).
  • Швидкі терміни доставки.

Будемо раді Вам допомогти!