Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Комплекти ГБО 2 покоління


Комплект ГБО 2 покоління Atiker на інжектор

Комплект газового обладнання Atiker 2 покоління - ..

4094 грн.

Комплект ГБО 2 покоління Atiker на карбюратор

Комплект ГБО 2 покоління Atiker для карбюраторних ..

3541 грн.

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto на інжектор

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto для інжекторних..

4426 грн.

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto на карбюратор

Комплект ГБО 2 покоління Tomasetto для карбюраторн..

4039 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Комплект ГБО 2 покоління призначений для автомобілів з бензиновим карбюраторним двигуном виключно лише з металевим впускним колектором і простих інжекторних двигунів. Настільки значуща обмеження застосовується з метою уникнення можливих поломок і виходження з ладу. Дане обладнання є найпростішою системою і набуло широкого поширення, в зв'язку з чим ціна ГБО 2 покоління виділяється низькою вартістю, залучаючи все більше уваги автовласників.


Які головні переваги установки ГБО 2 покоління на автомобіль?


Незалежно від функціоналу і призначення, для кожної моделі газової установки необхідний якісний монтаж і регулювання. При цьому ГБО 2 покоління являє собою найпростішу систему, в якій не передбачається складні програмні установки, навпаки - мінімальна кількість електроніки і повноцінність механічного обладнання.

  • Перед установкою системи, слід виділити головні переваги обладнання:
  • Проста конструкція ГБО з максимальною надійністю;
  • Легко піддається ремонту, якщо виникне проблема або вихід з ладу;
  • Електронна настройка системи зведена на самий мінімум;
  • Проста діагностика з мінімальною затратою часу;
  • Невелика вартість покупки газового обладнання для автомобілів 2 покоління і її установка.


Особливості та ціна ГБО 2-го покоління


Принцип роботи газової установки другого покоління досить простий - балон, що містить пропан, має мультиклапан, через який газове паливо потрапляє під тиском на газову магістраль, а далі через електроклапан і паливний фільтр потрапляє в підкапотне середовище.
Як згадувалося раніше - редуктор ГБО повністю механізований. Швидкість споживання паливного ресурсу Ви можете за допомогою регулювання 2-х гвинтів самого редуктора, при чому в різних режимах роботи мотора. Існує невеликий недолік, який відразу ж відшкодовується - невисока точність настройки, але з огляду на перевитрату палива на 2-3 літра окупність становить від 7 до 10 тисяч км.
Ціна ГБО 2 покоління становить 80% від загальної суми витрат, інша частина витрат припадає на настройку і систематичне проходження ТО.
Рекомендується проводити злив конденсату з фільтрів редуктора кожні 7 тис. Км, з максимальним допуском в 10 тис. Км, в той час як заміна фільтрів грубої очистки може проводиться кожні 15 тис. Км в залежності від обставин.
Вартість комплекту в середньому становить від 170 до 220 євро. У зв'язку з застосуванням на ринку систем ГБО наступних поколінь, зростання цін на обладнання виключається, таким чином для цінової політики покупців це йде лише на користь.
Перед тим, як купити комплект гбо 2 покоління в Україні, ми рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями для уточнення всієї необхідної інформації і надання Вам лише високоякісної професійної консультації. Ми допоможемо купити газове обладнання 2 покоління з максимальною вигодою для Вас.