Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Трубки термопластикові


Термопластикова трубка FARO D6 мм (1 метр)

Термопластикова трубка D6 мм служить в системах га..

40 грн.

Трубка термопластикова  FARO D8 мм (бухта 50 м)

Трубка FARO виготовлена з термопластика, має ряд п..

2044 грн.

Трубка термопластикова FARO D6 мм

Трубка термопластикова 6 мм служить в газобалонном..

319 грн.

Трубка термопластикова FARO D6 мм (бухта 50 м)

Трубка 6 мм є обов'язковим і необхідним компоненто..

1581 грн.

Трубка термопластикова FARO D8 мм

Трубка термопластикова 8 мм в комплекті із штуцера..

192 грн.

Трубка термопластикова FARO D8 мм (1 метр)

Термопластикова трубка D8 мм призначена для викори..

55 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Кожен автомобіліст, чиє авто оснащене газобалонним обладнанням знає про важливість кожного його елемента. У ГБО всі деталі пов'язані між собою, і загальна продуктивність буде залежати від стану кожної конкретної деталі. Окрему увагу тут варто приділити трубкам, адже саме завдяки ним відбувається транспортування палива всередині обладнання і надходження його в двигун. І якщо ви відчуваєте, що у вашому ГБО є термопластикова трубка, яку слід замінити, варто задуматися над придбанням нового екземпляра. А зробити це можна вже зараз в нашому інтернет-магазині «KanGaz».

Чому варто купувати термопластикові трубки для ГБО в магазині «KanGaz»?

Ми піклуємося про те, щоб наші клієнти завжди мали можливість вибрати той товар, який підійде під їх тип обладнання. Тому саме у нас ви зможете вибирати з більш ніж десятка різних моделей труб. Вибирайте потрібні параметри (довжина, діаметр), порівнюйте товари за різними характеристиками і вибирайте те, що підійде саме вам.

Ми вже не раз бачили, як клієнти були змушені відмовити собі в придбанні потрібного їм товару. А все через завищені ціни, які неминуче будуть рости. Нерідко доводиться спостерігати, як покупці порівнюють ціни на комплектуючі в різних магазинах, щоб знайти найвигідніший варіант. Однак тепер їм не доведеться цього робити, адже в магазині «KanGaz» вони зможуть купити термопластикові трубки за вигідними цінами. Ми максимально адаптували ціновий діапазон під потреби клієнтів, тому якщо ви вирішили придбати нову термопластикову трубку для ГБО, можете оформляти замовлення вже зараз!