Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Трубка термопластикова FARO D8 мм (1 метр)

Термопластикова трубка D8 мм призначена для використання в системах газобалонного обладнання для автомобілів в якості заправного або
магістрального трубопроводу. Підійде для використання в системах ГБО всіх поколінь. Вид газу - скраплений газ. Виробник - FARO S.R.L. Країна - Італія.
Термопластикова трубка D8 мм , має ряд переваг перед мідною трубкою. А саме:
Монтаж трубки значно простіший;
Не вступає в реакцію з газом, тому не утворюється осад;
Стійка до корозії;
Високий показник міцності до механічних і атмосферних впливів (витримує тиск до 30 Бар і діапазон температур від -25 до +125 градусів Цельсія).
Трубка ГБО кріпиться до автомобіля за допомогою скоб, які ще називають кріпленням трубки. Для з'єднання з мультиклапаном, редуктором, газовим клапаном або заправних пристроєм, необхідні спеціальні штуцери-з'єднувачі (фітінги). У продажу бувають штуцери прямої форми і під кутом 90 градусів. Наконечники дозволяють з'єднати термопластикову трубку , за допомогою ніпеля і гайки 8 мм.
Для зручності, пластикова трубка виготовляється в бухтах по 50 метрів. Для встановлення на один автомобіль, як правило , застосовують 2 метри трубки. При монтажі в якості магістральної трубки, використовують найчастіше 6 метрів трубопроводу.
Трубка газова FARO сертифікована: ECE R67-01.
Вказана ціна за 1 метр трубки.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Трубка термопластикова FARO D8 мм (1 метр)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 55 грн.