Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Трубки мідні


Мідна трубка D6x0,8 мм

Трубка мідна D6x0,8 мм використовується в системах..

56 грн.

Мідна трубка D6x0,8 мм (50 метрів)

Мідна трубка D6x0,8 мм  використовується в си..

2710 грн.

Мідна трубка D6x0,8 мм (6 метрів)

Мідна трубка D6x0,8 мм (6 метрів) використовується..

394 грн.

Мідна трубка D8x0,8 мм (1 метр)

Мідна трубка D8x0,8 мм  застосовується в сист..

81 грн.

Мідна трубка D8x0,8 мм (2 метри)

Мідна трубка D8 мм (2 метри) призначена для викори..

161 грн.

Мідна трубка D8x0,8 мм (50 метрів)

Мідна трубка D8x0,8 мм (50 метрів) застосовується ..

3773 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Всі, хто вже працював з ГБО знає, наскільки важливо підтримувати кожну деталь цієї складної конструкції в робочому стані. Всі елементи тут пов'язані між собою, і якщо хоча б один з них вийде з ладу, це може негативно позначитися на роботі всієї системи.

Окрему увагу варто приділити мідним трубкам. Вони виконують досить важливу функцію в роботі обладнання, так як завдяки їм паливо (природний газ), може вільно циркулювати всередині всього автомобіля. І якщо ви розумієте, що одна з трубок в вашому газобалонному обладнанні прийшла в несправність, Вам варто негайно замінити її. Але де можна придбати нову мідну трубку для ГБО, яка буде відповідати габаритам і характеристикам вашого авто? Відповідь дуже проста - вам варто відвідати інтернет-магазин «KanGaz».

Чому варто вибрати магазин «KanGaz» для покупки мідних трубок ГБО?

Тут варто відзначити, що при покупці будь-яких комплектуючих для ГБО як ніколи важливим є вибір. Це ж стосується і трубок, так як кожна з них розташовується в різних частинах ГБО і може відрізнятися по довжині. У нашому магазині ви зможете вибрати мідну трубку різних розмірів, яка підійде під будь-яке покоління ГБО.

Коли автомобілісти збираються придбати нове обладнання або деталі для свого транспортного засобу, вони в першу чергу звертають увагу на вартість товару. Ціни ростуть, і всі хочуть заощадити якомога більше. Але якщо ж ви потрапили в магазин «KanGaz», вам не варто турбуватися про те, скільки коштує товар, адже ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на ринку. Звичайно, багато чого буде залежати від характеристик обладнання та компанії-виробника, але ми запевняємо вас, що ви не знайдете настільки якісні мідні трубки за нижчою ціною!