Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Тестери герметичності


Тестер герметичності, піна AG 400мл.

Тестер герметичності для газових установок, піна A..

122 грн.

Тестер герметичності, піна LPGTECH 400мл.

Тестер герметичності для газових установок, піна L..

147 грн.

Тестер герметичності, піна PULSAR 400мл.

Тестер герметичності для газових установок, піна P..

125 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Тестери герметичності представляють собою балончик з сумішшю, який використовується для перевірки систем під тиском. Універсальні тестери використовуються для будь-якого виду газового палива. Головна перевага представлених тестерів полягає в тому, що речовина не піддається займання, а також володіє хімічною стійкістю. Крім того, через проміжок часу після використання відбувається біологічне розкладання.

Як працює тестер герметичності ГБО?


Тестер герметичності у вигляді балона з сумішшю розроблений таким чином: активна речовина розташовується окремо від газової суміші, яка вже виробляє тиск. Завдяки цьому балончик зберігає свою працездатність в будь-якому положенні.

Наприклад, конструкція балончика на 400 мл вміщує активної речовини в такому ж обсязі, як у 750 мл, використовуючи стандартну технологію розміщення активної речовини і газової суміші разом, під тиском.

Де купити тестер герметичності в Україні?

Наш інтернет-магазин надає широкий вибір тестерів герметичності від провідних виробників на міжнародному ринку. Ми пропонуємо безкоштовну якісну консультацію з усіх профільних питань.