Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Рукав газовий Fagumit  D12 мм (1 метр)

Рукав Fagumit  (пропан/метан) D12 мм - важливий елемент при монтажі газового обладнання на автомобіль. Для зручності випускається в бухтах по 25  метрів. Рукав Фагуміт (пропан/метан) D12 , виробляється відомою польською компанією Fagumit і давно заслужив довіру європейського та вітчизняного споживача.
Переваги:
Широкий діапазон робочих температур: від -25 °С до + 125 °С;
Робочий тиск - 0,45 МПа, розривний - 1,8 МПа;
Матеріал рукава: гумовий, гладкий, стійкий до газу пропан/метан, стійкий до процесу термічного старіння. Має низьку газопроникність, забарвлений в чорний колір.
Посилений шланг текстильними вкладками.
Цей шланг безумовно один з найбільш часто використовуваних при монтажі ГБО. Його застосовують для газобалонного обладнання всіх поколінь. У системах 1, 2 покоління він розташовується на ділянках від дозаторів газу до змішувачів. В установках 4 покоління його монтують на ділянці зниженого тиску від редуктора до фільтра, а також, від фільтра до рампи газових форсунок.
Газовий шланг має досить товсті стінки, що дозволяє йому витримувати тиск до 1,8 МПа. Крім того, по контуру посилений текстильними вкладками. Затискають рукав за допомогою хомутів.
Ціна вказана за 1 метр шлангу

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рукав газовий Fagumit D12 мм (1 метр)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 69 грн.