Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Рукава для газу


Рукав Fagumit газовий D10 мм  (1 метр)

Газовий шланг Fagumit 10 мм зазвичай застосовують:..

63 грн.

Рукав Fagumit газовий D16 мм (1 метр)

Рукав Fagumit газовий  D16 мм , є важливим ел..

87 грн.

Рукав Fagumit газовий D19 мм (1 метр)

Газовий рукав Fagumit D19 мм застосовують в газови..

111 грн.

Рукав Fagumit газовий D4 мм (WT29-97 D4) (1 метр)

Шланг для газу Fagumit необхідний, як правило, в ч..

39 грн.

Рукав Fagumit газовий D5 мм (пропан/метан)  (1 метр)

Шланг газовий Fagumit D5 мм - дуже важливий елемен..

41 грн.

Рукав Fagumit газовий D6 мм (1 метр)

Рукав для газу 6 мм застосовується, зазвичай, тіль..

41 грн.

Рукав газовий Fagumit  D12 мм (1 метр)

Рукав Fagumit  (пропан/метан) D12 мм - важлив..

69 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Якщо вам уже доводилося працювати з газобалонним обладнанням, то ви напевно знаєте, як важливо стежити за станом всіх деталей. Потрыбно, щоб кожен елемент був справний, адже від цього залежить продуктивність всієї системи.

З усього набору комплектуючих для ГБО можна виділити якусь одну деталь, адже всі вони взаємопов'язані, і не будуть функціонувати одне без одного. Але сьогодні ми загострити увагу на рукаві для газу. Цей модуль призначений для транспортування газу всередині обладнання і застосовується у всіх поколіннях ГБО, і саме він з'єднує між собою газові редуктора, змішувачі та дозатори газу. Якщо ви бачите, що рукав на вашому авто став непридатним для використання, варто задуматися про його заміну. А придбати новий рукав газу ГБО можна в нашому інтернет-магазині.

Чому варто вибрати магазин «KanGaz» для покупки газового рукава ГБО

Наша головна перевага над усіма конкурентами - великий асортимент товарів. З нами, ви зможете вибрати для себе потрібну модель газового рукава, який точно підійде під ваше ГБО. Всі рукава виробляються відомою компанією Fagumit і складаються тільки з найякіснішої гуми, а значить ви точно зможете користуватися новим модулем протягом наступних двох-трьох років без жодного ризику.

Питання ціни завжди буде актуальним для автомобілістів, охочих придбати нові деталі або запчастини для свого транспортного засобу. Нерідко ми ставали свідками ситуацій, коли покупці порівнювали ціни на один і той же товар в декількох сервісах, щоб знайти найбільш вигідний варіант. Але якщо ви вибрали магазин «KanGaz» щоб купити газовий рукав ГБО, вам не варто турбуватися про вартість. Ми пропонуємо найкращі ціни на всі види рукавів, тому якщо ви вже зробили свій вибір, можете сміливо оформляти замовлення.