Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Рукав Fagumit тосольний D10 мм (1 метр)

Тосольний шланг 10 мм знайшов деяку популярність в системах газобалонного обладнання і служить для з'єднання редуктора з системою охолодження автомобіля.
В результаті зниження тиску і випаровування газу редуктор охолоджується. Якщо не забезпечити йому наявність постійного нагріву, діафрагми втратять еластичність
і будуть кришиться.З'єднання з системою охолодження проводиться за допомогою перехідників або тосольних трійників. У місці підключення шлангу необхідно затиснути його
червяним хомутом. В іншому випадку може виникнути витік охолоджуючої рідини. Внутрішній діаметр становить 10 мм, товщина стінок - 3,5 мм. Робоча температура повинна знаходиться в межах від -35 до +125 градусів Цельсія. Показники робочого і розривного тиску складають - 0,6 і 1,6 МПа. Рукав тосольний Fagumit стійкий до зламів і перекручення, по всій довжині він посилений текстильними вставками. Стійкий до впливу озону, атмосферних впливів.
Зовнішній шар зроблений з гуми. Тип А - EPDM/SBR, Тип B - EPDM. Чорного кольору, гладка структура;
Внутрішній шар виготовлений з гуми. Тип А - EPDM/SBR, Тип В - EPDM. Також пофарбований в чорний колір.
Виробляє рукав польська компанія Fagumit SP.Z.o.o. В каталозі має код - WT28-2000 D10. Шланг Фагуміт можна застосовувати для всіх поколінь газового автомобільного обладнання. Причому як на пропан-бутані , так і на метані . Завод випускає дану модель шлангу в бухтах по 25  метрів.
Вказана ціна за один метр

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рукав Fagumit тосольний D10 мм (1 метр)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 46 грн.