Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Рукав для тосола


Рукав Fagumit тосольний D10 мм (1 метр)

Тосольний шланг 10 мм знайшов деяку популярність в..

46 грн.

Рукав Fagumit тосольний D16 мм (1 метр)

Рукав Fagumit тосольний D16 мм , є важливим елемен..

62 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Ті, хто вже має досвід роботи з автомобілями, оснащеними газобалонним обладнанням, знають, як важливо стежити за тим, щоб всі компоненти перебували в оптимальному стані. Якщо хоча б один елемент ГБО не працюватиме в повну потужність, це може привести до погіршення продуктивності всієї конструкції.

Окремо варто сказати про рукави для тосолу. Ці комплектуючі допомагають зберігати баланс температур всередині ГБО і запобігають перегріві системи. І якщо рукав для тосола в вашому авто вийшов з ладу або не працює належним чином, вам варто тут же замінити його. Але от питання - де можна знайти відповідне обладнання за оптимальною ціною? Відповідь дуже проста, адже Вам потрібно всього лише відвідати сторінку інтернет-магазину «KanGaz».

Як вибрати рукав для тосола ГБО?

При покупці модулів або деталей для авто дуже важливо не помилитися і вибрати ту модель, яка підійде під ваше обладнання. На нашому сайті вам будуть доступні два види тосольних рукавів. Вони сумісні з ГБО всіх поколінь, а тому вам буде не складно підібрати потрібний екземпляр. Крім того, товар цієї категорії виробляється відомою компанією Fagumit, чиї товари завжди якісні і надійні.

Де купити рукава для тосолу за найвигіднішими цінами?

Більшість клієнтів вкрай неохоче купують нове обладнання або запчастини для авто через занадто високі цін. Деякі порівнюють ціни на один і той же товар в різних магазинах, щоб знайти найбільш дешевий варіант. Але якщо ви опинилися на сайті магазину «KanGaz», вам не варто турбуватися про вартість товару. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на всі категорії деталей і устаткування, в тому числі і на рукави для тосола. Тому якщо ви вже готові придбати собі цей модуль, швидше оформляйте замовлення!