Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Котушки для мультиклапанів


Котушка Tomasetto AT-07 12V (MVAT3578)

Котушка Tomasetto MVAT3578 чорна - пристрій, який ..

106 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Всі, кому доводилося користуватися автомобілями з газобалонним обладнанням напевно знають, що така система потребує постійного контролю. Всі елементи і деталі взаємопов'язані між собою і їх працездатність залежить виключно від того, в якому стані вони знаходяться. Якщо хоча б одна частина механізму приходить в непридатність, її необхідно полагодити або замінити.

Окремо варто поговорити про котушки для мультиклапанів. Ці пристрої кріпляться до газових або електромагнітних клапанів, і саме завдяки їм відбувається перекриття або відкриття подачі газової суміші. Вам варто стежити за тим, в якому стані знаходиться котушка мультиклапана в вашому ГБО, тому що, якщо вона вийде з ладу, вам доведеться замінити її на нову. А придбати новий екземпляр ви зможете вже зараз в інтернет-магазині «KanGaz».

Чому варто купити котушку мультиклапана ГБО в інтернет-магазині «KanGaz»?

Ви повинні чітко усвідомлювати, якої якості запчастини ви купуєте. Це дуже важливо, тому що від цього прямо залежить продуктивність як обладнання, так і всього транспортного засобу. У нашому магазині Ви гарантовано зможете придбати якісні котушки на мультиклапан від таких відомих брендів як Tomasetto і Atiker. Ці компанії вже багато років радують клієнтів по всьому світу своїми ГБО і комплектуючими до нього.

Єдине, про що варто пам'ятати - це сумісність обладнання. Котушки для мультиклапанів, представлені на нашому сайті можна встановлювати на всі покоління ГБО, але ви повинні знати, для яких мульніклапанів вони підходять. Рекомендуємо вам ознайомитися з описом товару перед оформленням замовлення.

Сьогодні кожен автомобіліст, який хоче придбати комплектуючі для газового обладнання намагається знайти найдешевший варіант з усіх. Це цілком логічно, адже ціни зростають, і всі хочуть заощадити якомога більше. І з магазином «KanGaz» у вас з'явиться така можливість, адже ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на котушки мультиклапанів ГБО. Ми максимально адаптували ціновий діапазон під потреби покупців, тому якщо ви вже визначилися з вибором, можете оформляти замовлення вже зараз.