Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Котушки для клапанів газу і бензину


ХІТ ПРОДАЖ
АКЦІЯ
РЕКОМЕНДОВАНІ
Котушка Atiker для бензинового клапана і мультиклапана (BC.110)

Котушка Atiker  застосовується в бензинових к..

70 грн.

Котушка для бензинового і газового клапану Lovato

Котушка електромагнітна Lovato зазвичай є компонен..

134 грн.

Котушка для електроклапана газу Atiker (BC.080)

Котушка для електромагнітних клапанів газу Атікер ..

103 грн.

Котушка електроклапана газу Valtek  6

Котушка valtek є елементом, відповідальним за відк..

117 грн.

Котушка электроклапана газа Valtek 8

Котушка valtek є елементом, відповідальним за відк..

117 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

При роботі з ГБО варто пам'ятати, що це - дуже складний механізм, продуктивність якого залежить від кожної деталі. Якщо хоча б один компонент не працюватиме справно, вся система може дати збій, і ви не зможете продовжити рух.

Окремо варто сказати про котушки для газових і бензинових клапанів. Ці модулі виконують функцію відкриття штока клапана. Завдяки електромагнітному клапану цей самий шток піднімається і відбувається подача газу в обладнання. І якщо котушка газ-бензин клапана в вашому автомобілі вийшла з ладу, вам варто відразу ж замінити її на нову. Але де зараз можна придбати якісний модуль за вигідною ціною? Відповідь дуже проста - вам варто скористатися послугами інтернет-магазину «KanGaz».

Як вибрати котушку газового і бензинового клапана в магазині «KanGaz»?

При виборі модулів для газобалонного обладнання дуже важливо враховувати параметр сумісності. Це означає, що обрана вами деталь повинна повністю відповідати встановленому в автомобілі ГБО. У нашому магазині у вас буде можливість вибрати кілька варіантів котушок від таких відомих компаній як Tomasetto, Atiker, Valtec і Lovato. З їх конвеєрів сходять виключно якісні зразки продукції, які проходять ряд тестів перш, ніж опинитися на складах магазинів.

Ми знаємо, що більшість людей відмовляються від покупки потрібного їм товару через занадто високу вартість. Ціни ростуть з кожним днем, і коли приходить черга оновити обладнання, кожен намагається заощадити якомога більше. Люди нерідко порівнюють ціни на один і той же товар в різних сервісах і магазинах, щоб знайти найдешевший варіант. Але нашим клієнтам не доведеться цього робити, адже ми пропонуємо їм кращі ціни на всі товари, в тому числі і на котушки для клапанів. Тому якщо ви всерйоз замислюєтеся про придбання цього компонента ГБО, можете оформляти замовлення вже зараз!