Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Котушки для форсунок


Котушка для форсунки Valtek 2 Ом (44.065.183)

Котушка форсунок Valtek - обов'язковий компонент р..

137 грн.

Котушка для форсунок  RAIL Apache 3 Ohm (065.A3.AMP)

Котушка форсунок RAIL Apache є одним з елементів р..

113 грн.

Котушка для форсунок OMVL 3 Ом (900090)

Котушка форсунок OMVL 3 Ом - обов'язковий і необхі..

86 грн.

Котушка для форсунок valtek type 32. 3 Ом

Котушки,Котушки для форсунок ,Комплектуючі для гбо..

86 грн.

Котушка форсунок Valtek 3 Ом (44.065.126)

Котушка Valtek 3 Ом - одна із складових рампи форс..

134 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

При роботі з газобалонним обладнанням завжди дуже важливо стежити за станом кожної конкретної деталі. У такій складній системі всі елементи взаємопов'язані між собою, і, якщо хоча б один з них вийде з ладу, це може негативно відбитися на роботі всього автомобіля.

Особливу увагу варто приділити котушкам для форсунок. Ці комплектуючі повинні завжди перебувати під пильним поглядом автомобілістів, так як самі форсунки забезпечують рівномірну подачу палива в двигун. І якщо котушка в вашому ГБО вийде з ладу, вам слід відразу ж зробити заміну. В іншому випадку в системі буде порушений процес подачі газу в двигун. Якщо вам терміново потрібна ця деталь, ви можете придбати її в інтернет-магазині «KanGaz».

Як вибрати котушку для форсунки ГБО?

При підборі деталей в газобалонному обладнанні ви повинні чітко знати, які моделі запчастин підійдуть до вашого авто. Кожна компанія-виробник створює ГБО по унікальній системі, тому модулі варто підбирати відповідно до комплектації. У нашому магазині ви зможете вибрати котушки від трьох відомих компаній - OMVL, Valtec і Rail. Кожен з цих брендів виробляє якісне обладнання, яке буде відмінно функціонувати в вашому авто в перебігу наступних декількох років після установки.

Де придбати катушки для форсунок в Україні недорого?

Вибираючи інтернет-магазин «KanGaz» ви не тільки отримуєте можливість вибрати потрібний товар, а й можете купити його за найкращою ціною. Це не перебільшення, адже ні в одному іншому магазині або сервісі ви не знайдете аналогічних товарів за схожою ціною. Не треба витрачати свій час - якщо Вам потрібна котушка для форсунок, ви можете отримати її вже зараз!