Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Котушка форсунок RAIL Apache є одним з елементів рампи форсунок і відповідає за відкриття/закриття подачі газу певної порції за певний термін. Порція газу і час вприскування виставляються блоком керування при налаштуванні системи вприскування. Котушка передбачена для форсунок RAIL APACHE на 2-х, 3-х і 4-х циліндрових рампах. Дані форсунки досить поширені в Україні і Європі, так як мають невисоку вартість, досить високий ресурс роботи, а також підтримуються системами вприскування багатьох виробників. У комплект поставки входить тільки котушка, сердечник і корпус поршня в комплект не входять.
Котушка RAIL має опір 3 Ом, тому мають порівняно невисокий показник швидкості реагування, відкриття і закриття. Цей показник вказано на корпусі котушки.
Живлення - 12 Вольт, роз'єм європейського зразка - Valtek. Котушка форсунок покрита пластиком чорного кольору проте слід уникати при монтажі попадання води і вологи, а також впливу джерел енергії і тепла.
Котушка газових форсунок виготовлена в Італії компанією RAIL S.p.a. Код товару - 065.А3.АМР. Застосування  в четвертому поколінні автомобільного газобалонного обладнання на пропан-бутані  і метані . 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Котушка для форсунок RAIL Apache 3 Ohm (065.A3.AMP)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 113 грн.