Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Трійник для тосолу 16x16x16 мм  (TE.002)

Трійник для тосола - це пристрій, який необхідний в усіх поколіннях газобалонних систем для забезпечення стабільного підігріву випарника. Особливість даної моделі полягає в тому, що корпус виготовлений з нержавіючого матеріалу - алюмінію. Завдяки використанню даного матеріалу трійник стійкий до різного роду атмосферних впливів, а також перепадів температур. Виробник - турецький завод ATIKER AUTOGAS SYSTEMS. Продукція даної торгової марки популярна, оскільки володіє відмінними показниками якості та вартості. В каталозі виробника має код TE.002. Тосольний трійник сумісний під роботу з багатьма відомими випарниками. Серед них:
KME;
Atiker;
Tomasetto;
OMVL;
Gurtner;
HL Propan;
Valtek;
Zavoli;
Lovato і багато інших.
Всі три штуцери мають зовнішній діаметр 16 мм під тосольний шланг. З'єднання з рукавом слід обжати спеціальними черв'ячними хомутами. Для більш надійного кріплення розташовані спеціальні виступи, для
кращого ущільнення.
Процес зниження тиску тягне за собою охолодження газового редуктора. Без забезпечення постійного підігріву діафрагми редуктора швидко вийдуть з ладу, і внаслідок цього випарник втратить оптимальні заводські параметри витрати газу та динаміки. Зазвичай, в системі використовуються два таких трійника.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Трійник для тосолу 16x16x16 мм (TE.002)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 28 грн.