Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Прямого вприску FSI


Електроніка KME NEVO-SKY DIRECT 4 цил.

З метою створення пристроїв, здатних обслуговувати..

6860 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 4 цил., Версія A1, LED-401

Електроніка FSI STAG-400 DPI, L3/DV..

6826 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 4 циліндри, Версія В1, роз'єми типу Valtek, LED-401

Опис Електроніка STAG-400 DPI 4 цил., Версія В1, р..

8301 грн.

РЕКОМЕНДОВАНІ
Електроніка STAG-400 DPI 4 циліндри, версія В2

Система впорскування палива Stag-400 DPI B2 - це с..

6860 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 6 циліндрів

Перед вами електроніка FSI STAG-400 DPI ..

8575 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 8 циліндрів

Блок управління LED-400 DPI на 8 циліндрів - новин..

11559 грн.

Електроніка STAG-400 DPI 8 циліндрів A1

Опис Електроніка STAG-400 DPI 8 цил. A1 У комплек..

11586 грн.

Електроніка Zenit DIRECT 4 цил.

Електроніка Zenit DIRECT 4 циліндри оснащена палив..

9089 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

В сучасному світі автомобілі грають величезну роль в житті людини. З ними ми можемо в найкоротші терміни долати великі відстані, вирішувати повсякденні завдання і в цілому бути швидше. І одна з головних проблем, з якою стикаються автомобілісти - це проблема витрати палива. Ціни на бензин ростуть з кожним роком, і з часом людям стає невигідно утримувати своє авто, але їм зовсім не хочеться з ним розлучатися. Як же вирішити таку проблему? На щастя, відповідь вкрай простий - в цьому допоможе інжекторна система прямого впорскування палива.

Як працюють інжекторні системи впорскування FSI?

Вся суть цього пристрою в тому, щоб контролювати кількість палива, що витрачається за рахунок аналізу характеристик автомобіля і безпосередньо двигуна. Як це відбувається? У електроприладі є контролер, на який надходить вся інформація про температуру двигуна, про швидкість авто в конкретний момент часу, про температуру охолоджуючої суміші та інших показниках, які впливають на кількість палива, що витрачається. Залежно від значень тих чи інших показників, система визначає кількість палива, яке надходить в циліндри двигуна через паливний насос високого тиску. Завдяки спеціальним інжекторам, сполученим з циліндрами двигуна, впорскування відбувається практично миттєво. Використання такої системи розподіленого впорскування дозволяє вам заощадити до 15% палива і зменшити викид шкідливих речовин.

Чому варто купити систему прямого впорскування FSI в нашому інтернет-магазині?

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому готові запропонувати їм товари таких відомих брендів як KME, STAG і ZENIT. Продукція цих компаній завжди відрізнялася високою продуктивністю, тому купуючи їх ви точно зможете оснастити свій автомобіль якісним обладнанням. Добре зарекомендували себе такі моделі: stag 400 dpi 4, kme nevo sky direct 4, zenit direct 4.

Краща ціна на інжекторні системи впорскування ГБО (FSI)!

Ми знаємо, що всякий раз, коли мова заходить про вибір якісного обладнання для автомобіля, клієнти намагаються знайти найдешевший варіант з усіх. Але з нами вам не доведеться витрачати на це час, адже ми надаємо вам можливість купити систему впорскування палива за найкращою ціною. Ні в одному магазині України ви не знайдете такий же товар за меншою вартістю.

Ви вже зробили свій вибір? Тоді швидше оформляйте замовлення і отримуйте задоволення від користування новою системою безпосереднього впорскування FSI!