Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Інжекторні системи 8 цил


Електроніка KING A.E.B - OBD  MP-56 , 8 цил.

KING - це сучасна електроника для 8 цилиндрів, роз..

6654 грн.

Електроніка KME Nevo 8 PLUS

Інжекторна система ГБО KME Nevo 8 PLUS р..

4802 грн.

Електроніка KME Nevo 8 PRO

Новаторський блок управління NEVO PRO з вбудованим..

5865 грн.

Електроніка LPGTECH-328 OBD на 8 цил.

Блок LPGTECH 328 OBD підходить для 8-ми циліндрови..

5728 грн.

Електроніка LPGTECH-328 на 8 цил.

Блок LPGTECH 328 підходить для 8-ми циліндрових ав..

5316 грн.

Електроніка STAG-300-8 QMAX BASIC  8 циліндрів

Блок управління QMAX BASIC для 8-ми циліндрового д..

4510 грн.

Електроніка STAG-300-8 QMAX PLUS, 8 циліндрів

Інжекторна система для 8 циліндрів STAG-300 QMAX P..

5316 грн.

Електроніка Zenit PRO OBD 8 цил.

Блок управління для 8-ми циліндрового двигуна моде..

5522 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

У всі часи автомобілісти дуже дбайливо ставилися до своїх транспортних засобів - покращували їх за рахунок додаткового обладнання, а також всіляко намагалися звести до мінімуму ризики поломок і пошкодження модулів. Але прогрес не стоїть на місці, і сьогодні ми маємо можливість тестувати нові і більш досконалі агрегати. Одними з таких агрегатів є системи впорскування палива для 8 циліндрів.

Як працює електронна система впорскування палива на 8 циліндрів?

Принцип дії такої системи полягає в контролі над паливом і лімітованому його надходженні в двигун. Пристрій містить контролер, який в свою чергу отримує інформацію від спеціальних датчиків. Це інформація про швидкість руху автомобіля, і про температуру всередині двигуна, про нерівностях на дорозі, про тиск в бортовій мережі автомобіля і інших показниках, які можуть впливати на витрату пального. Впорскування відбувається за допомогою інжекторів, які кріпляться безпосередньо до циліндрів. Тому при покупці завжди пам'ятайте про те, скільки циліндрів в вашому двигуні.

Така система дуже ефективна, так як з її допомогою ви можете постійно відслідковувати зміни параметрів. Перевірку інжекторної системи подачі палива для 8 циліндрів можна здійснити за допомогою комп'ютерної діагностики.

Чому варто купити інжекторну систему ГБО для 8 циліндрів в нашому інтернет-магазині?

Ми готові представити Вам широкий спектр електроприладів для впорскування палива від різних виробників, серед яких такі відомі системи як stag 300 qmax plus 8, zenit pro obd 8, kme nevo 8 plus та інші. Купуючи їх товари, ви забезпечуєте себе надійним і якісним обладнанням, яке буде слугувати вам багато років.

Купуйте системи впорскування палива для 8 циліндрів за найкращими цінами в Україні!

Коли мова заходить про покупку устаткування для авто, клієнти завжди намагаються розглянути якомога більше варіантів, щоб знайти найдешевший з них. Але ми відразу можемо запевнити вас - в нашому інтернет-магазині ви зможете купити потрібні прилади найкращими цінами. Не потрібно хаотично переглядати десятки сайтів, і порівнювати ціни - просто виберіть потрібний товар і оформите замовлення!