Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Штуцер виходу газу Valtek Type 34 D2,0

Штуцер форсунок Valtek Type 34 необхідний для здійснення передачі газової суміші з форсунок в двигун автомобіля. Далі, ця суміш буде использова як паливо. Даний штуцер застосовують для двох, трьох і чотирьох циліндрових рамп форсунок виробництва Valtek серії Type 34.
Жиклер Valtek тип 34 має внутрішній діаметр 2,0 мм з можливістю збільшення до 3,0 мм. Збільшення виробляють у міру потреби, коли конфігураци програма вказує на малий діаметр сопел. Зовнішній діаметр становить 5 мм, це означає що калібрувальний штуцер передбачений під газовий шланг з внутрішнім діаметром 5 мм. З'єднання зі шлангом треба затиснути хомутом для запобігання витоку газу із системи. З іншого боку жиклер вкручують рампу форсунок, для цього тут є спеціальна різьблення з прокладкою ущільнювача.
Має латунний корпус, стійкий до перепадів температур, а також атмосферного впливу і вібрації. При монтажі враховуйте, що відстань від газові форсунок до впускного колектора не повинно бути більше 15 сантиметрів.
Виробник пристрою - Valtek S.p.a. (Італія). Код товару - 36.976.33. Пристрій знайшло застосування в газобалонному обладнанні четвертого покоління пропан-бутану (LPG) і метані (CNG).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Штуцер виходу газу Valtek Type 34 D2,0

  • Наявність: На складі
  • 38 грн.