Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Штуцер в колектор під рукав 6 мм з довгим різьбленням (GZ-00-44)

Штуцер в колектор подовжений 6 мм - зручний пристрій, за допомогою якого відбувається подача газо-повітряної суміші у впускний колектор для викорис як автомобільне паливо. Його можна використовувати на пропан-бутанових системах (LPG) і метанових (CNG). Зроблений компанією Gomet в Польщі. каталогу виробника має код GZ-00-44.
Розпилювач передбачений під використання з газовим рукавом, які мають внутрішній діаметр 6 мм. Хоча він і встановлений на ділянці низького тиску, соеди шлангом необхідно затиснути хомутом. В іншому випадку може виникнути витік газу. Особливістю даної моделі є подовжена різьблення, завдяки до значно зручніше проводити монтаж пристрою в колекторі. Слід пам'ятати, що відстань від рампи форсунок до колектора не повинно перевищувати п сантиметрів.
Довжина штуцера становить 60 мм, різьба М6. Виготовлений з латуні, тому дуже рідко виходить з ладу. Знайшов застосування в системах 4-го покоління газоба обладнання. Установку в колектор необхідно проводити за допомогою накидного або ріжкового гайкового ключа 8 мм.

Кількість циліндрів
GOMET
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Штуцер в колектор під рукав 6 мм з довгим різьбленням (GZ-00-44)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 31 грн.