Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Форсунки Valtek


Форсунки Valtek 2 Om 3 циліндра (Type 30)

Форсунки Valtek 2 Om Type 30 для 3 циліндрів - про..

737 грн.

Форсунки Valtek 2 Om 4 циліндри (Type 30)

Газові форсунки Type 30 2 Om від італійської компа..

755 грн.

Форсунки Valtek 3 Om 3 циліндра (Type 30)

Газові форсунки Type 30 на 3 циліндра - деталь газ..

737 грн.

Форсунки Valtek 3 Om 4 циліндри (Type 30)

Газові форсунки Valtek 3 Om 4 циліндри - деталі, в..

737 грн.

Форсунки Valtek type 32 (OMVL REG) 3 циліндра 3 Ом

Форсунки Type 32 для 3-х циліндрів - продукт від к..

995 грн.

Форсунки Valtek type 32 (OMVL REG) 4 циліндри 3 Ом

Форсунки Valtek Type 32 з опором 3 Om - продукт, щ..

1029 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Компанія Valtec завжди користувалася популярністю серед автомобілістів і кожен, хто встиг випробувати газобалонне обладнання цього виробника, залишився задоволений результатом. Це й не дивно, адже з установкою ГБО ви не тільки покращуєте продуктивність свого транспортного засобу, але й заощаджуєте значну суму грошей на покупку палива.

Але для того, щоб в повній мірі відчувати всі переваги даного обладнання, ви повинні бути впевнені в тому, що всі його компоненти функціонують чітко і без збоїв. Це важливо, тому що, якщо хоча б одна деталь буде працювати несправно, вся система може вийти з ладу.

Детальніше ми зупинимося на газових форсунках Вальтек а також безліч інших провідних виробників (форсунки Lovato, форсунки Barracuda, та інші), так як це особливо важливі компоненти. Їх функція - відкриття і закриття газових клапанів двигуна для рівномірного надходження палива. І якщо ви помітили, що форсунки працюють несправно, Вам варто негайно замінити їх. А придбати нові екземпляри Ви можете вже зараз в інтернет-магазині «KanGaz».

Чому обирають інтернет-магазин «KanGaz» при покупці газових форсунок Valtec 4 покоління?

Коли ви починаєте пошук подібних запчастин, вам варто враховувати головний параметр, а саме - їх сумісність з ГБО 4 покоління. Справа в тому, що кожна модель форсунки відповідає окремої моделі обладнання, і якщо ви оберете не підходящий екземпляр, форсунка просто не буде працювати.

На нашому сайті представлено шість різних моделей газових форсунок Valtec для різних типів двигунів. Вони мають різні характеристики, тому перед покупкою радимо вам ознайомитися з описом, щоб зробити правильний вибір.

Де найвигідніші ціни на форсунки Valtec 4 на ринку?

Ніхто не стане сперечатися з тим, що для більшості покупців головним критерієм при покупці буде ціна товару. Дуже часто вартість на той чи інший модуль сильно завищена, тому клієнтам доводиться порівнювати один і той же товар в різних сервісах, щоб знайти найвигідніший варіант. Але працюючи з нами, Вам не доведеться витрачати час на подібні процедури, адже ми максимально адаптували ціновий діапазон під потреби клієнтів. Тепер ви можете придбати будь-який товар за найкращою ціною на ринку. Крім того, у нас регулярно діють акційні пропозиції, тому у вас є можливість купити газові форсунки Valtec в буквальному сенсі за копійки!