Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Форсунки LPGTech


Форсунка LPGTECH YETI 1 циліндр

Газові форсунки ГБО TECH-YETI. YETI є форсунками ..

412 грн.

Форсунки LPGTECH YETI 2 циліндра

Газові форсунки LPGTECH YETI 2 циліндра. YETI є ф..

857 грн.

Форсунки LPGTECH YETI 3 циліндра

Газові форсунки LPGTECH YETI 3 циліндра. YETI є ф..

1303 грн.

Форсунки LPGTECH YETI 4 циліндри

Газові форсунки ГБО TECH-YETI 4 циліндри. YETI є ..

1749 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Якщо Вам доводилося користуватися газобалонним обладнанням від польської компанії LPGTech, то ви напевно знаєте про всі його переваги. З його допомогою ви можете не тільки поліпшити продуктивність свого автомобіля, але і заощадити частину коштів на покупку палива через порівняно низьку вартість природного газу.

Але для того, щоб відчути всі переваги від роботи комплекта ГБО, Ви повинні стежити за тим, щоб всі його компоненти перебували в оптимальному стані. Це важливо, адже тут всі деталі пов'язані, і, якщо хоча б одна з них дасть збій, це може привести до поломки всієї системи.

Зараз ми зупинимося на газових форсунках LPGTech. Вони виконують одну з ключових функцій, а саме - своєчасне відкриття та закриття клапанів двигуна для рівномірного надходження газу. Тому якщо Ви помітили, що в вашому ГБО форсунки 4 покоління працюють несправно, негайно замініть їх. А обзавестися новими екземплярами можна вже зараз в нашому інтернет-магазині.

Чому обирають інтернет-магазин «KanGaz» при покупці газових форсунок LPGTech 4 покоління?

При виборі товару з цієї категорії дуже важливим параметром буде сумісність запчастин з вашим обладнанням. Навіть якщо це товар від одного виробника, ви повинні бути впевнені в тому, що модель форсунки відповідає моделі ГБО. У нашому магазині на вибір надається чотири моделі форсунок LPGTech 4 покоління, сумісних з усіма типами обладнання. Вони не вимагають калібрування і не піддаються ремонту, тому єдиним варіантом усунення неполадок є заміна.

Де найвигідніші ціни на форсунки LPGTech 4?

Нам нерідко доводиться спостерігати за тим, як люди відмовляються від покупки нового обладнання або окремих його компонентів через занадто високу вартість. Ціни на товари для авто постійно зростають, тому всі намагаються знайти будь-який спосіб для того, щоб заощадити. Але з нами Вам не доведеться морочитися з цього приводу, адже ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на всі товари, в тому числі і на газові форсунки LPGTech. Тому, якщо ви готові придбати нові комплектуючі, можете сміливо оформляти замовлення в нашому інтернет-магазині ГБО!