Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Форсунки Alex (Barracuda)


ХІТ ПРОДАЖ
Форсунка Alex Barracuda 1 цил одиночна

Форсунка Barracuda 1 циліндр - продукт компанії-ви..

394 грн.

Форсунка ALEX Barracuda 130 Ni / min одиночна (посилена)

Alex Barracuda форсунки для збільшення потоку 130N..

549 грн.

Форсунка Alex Barracuda SE одиночна (розбірна)

Дані форсунки Barracuda Single створені для одиноч..

528 грн.

Форсунки ГБО Alex Barracuda 3 циліндри

Комплект форсунок Barracuda 3 циліндра - продукт, ..

1646 грн.

Форсунки ГБО Alex Barracuda 4 циліндри

Форсунки Barracuda 4 від компанії-виробника Alex а..

2120 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

З моменту свого заснування в 2000 році компанія Alex продовжує зміцнювати свої позиції на міжнародному ринку і сьогодні є одним з лідерів з продаж газобалонного обладнання та комплектуючих. Величезним попитом серед клієнтів користується не тільки класичне газобалонне обладнання, але і окремі його компоненти.

Особливу увагу тут варто приділити газовим форсункам. Ці деталі контролюють своєчасне відкриття та закриття клапанів в системі, що в свою чергу сприяє рівномірному надходженню палива в двигун. Форсунки дуже часто піддаються поломкам, тому якщо ви помітили, що ця деталь потребує заміни, потрібно негайно придбати новий екземпляр. А зробити це можна вже зараз в нашому інтернет-магазині.

Чому обирають інтернет-магазин «KanGaz» при покупці газових форсунок Alex 4 покоління?

При роботі з газобалонним обладнанням дуже важливо враховувати параметр сумісності. Всі деталі взаємопов'язані між собою, тому  Ви повинні чітко знати, що всі вони відносяться до однієї моделі.

Ми заздалегідь подбали про те, щоб наші клієнти мали можливість вибирати потрібний їм товар, тому в магазині «KanGaz» у вас буде можливість придбати кілька видів форсунок під різні типи двигунів (все залежить від кількості циліндрів).

Де найвигідніші ціни на форсунки Алекс на ринку?

Питання ціни завжди буде актуальним для переважної більшості покупців. Форсунки 4 покоління- справа досить дорога, а з урахуванням постійного підвищення тарифів кожна наступна покупка дається вкрай непросто. Але якщо ви працюєте з нами, вам не варто турбуватися, адже ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на всі комплектуючі для газобалонного обладнання. Забудьте про те, щоб порівнювати ціни в різних сервісах - найвигідніші пропозиції чекають вас тут!