Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex Ultra 360 1 вхід - 1 вихід D11 мм

Фільтр з відстійником Alex Ultra застосовують в газобалонному обладнанні четвертого покоління для очищення газу в паровій фазі після редуктора перед рамп газових форсунок. Основне завдання даного пристрою полягає в фільтрації газової суміші від всіляких сторонніх домішок і продовження терміну сл газових форсунок. Завдяки конструкції здатний набагато ефективніше очищати газ в порівнянні звичайними фільтрами-бочонками (коефіцієнт фільтрації може досягати значення до 90%). Виробником пристрою є польська компанія Alex SP. Z.o.o. Фільтр Алекс Ультра здатний робота установках пропан-бутан (LPG) і метан (CNG). В системі ГБО розташований в підкапотному просторі автомобіля.
Комплект поставки:
1. Фільтр з відстійником з фільтруючим вкладишем.
Кронштейн і болти з внутрішнім шестигранником для кріплення фільтра в комплект поставки не входить, його необхідно придбати окремо.
Періодичність заміни фільтруючого елемента за рекомендацією виробників становить від 8 000 до 10 000 кілометрів. При заміні слід перекривати по газу, для запобігання витоку. Також техніка безпеки вимагає одягати рукавички при заміні щоб уникнути отримання опіку. До переваг фільтрів конструкцією відстійник полягає також в тому, що при плановій заміні необхідно міняти тільки фільтруючий вкладиш, а не фільтр цілком.
Фільтр Alex Ultra має один вхід і один вихід під газовий рукав з внутрішнім діаметром 11, 12 мм. Це означає, що він служить для систем де один штуцер в газу з редуктора і один вхід на рампу форсунок (в основному 4-х циліндрові системи). Для запобігання витоку газу, всі з'єднання шлангів необхідно затискати хомутами.
Фільтр тонкого очищення Alex Ultra має міцний пластиковий корпус, діапазон допустимих температур становить від -20 ° С до + 120 ° С. Корпус герметичний, пропускає вологу і воду. Фільтр Alex прекрасно поєднується практично з усіма відомими рампами форсунок:
OMVL, Alex, Valtek, LPGTECH, Hana, Keihin, Matrix, Green Gas, RAIL, AEB і багато інших;

І редукторами:
Atiker, Bigas, Gurtner, Zavoli, Tomasetto, KME, Valtek, STAG, OMVL, Torelli і т.д.
Сертифікований, відповідає нормам і стандартам якості Європейського Союзу. Штуцер входу і виходу газу має поворотну конструкцію, що дуже зруч при монтажі і дає можливість приєднати шланг практично під будь-яким кутом.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Фільтр тонкого очищення з відстійником Alex Ultra 360 1 вхід - 1 вихід D11 мм

  • Наявність: На складі
  • 206 грн.

Рекомендовані товари
Фильтрующий элемент BRC в фильтр с отстойником (FLPG29/PS)

Фільтруючий елемент BRC встановлюють всередині філ..

69 грн.

Фільтр тонкого очищення Certools 1 вхід D11 - 2 виходи D11

Фільтр тонкого очищення газу 1 вхід - 2 виходи ефе..

69 грн.