Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Варіатор випередження запалювання Stag TAP-01

Варіатор Stag-TAP-01 випередження запалювання  допомагає вирішити багато питань з експлуатацією газобалонного обладнання та збільшує ККД працюючого на газі автомобіля. Пристрій здатний скоротити витрати пропану і метану. Варіатор випередження запалювання Стаг ТАП-01, вироблений в Польщі і має офіційну гарантію 1 рік. Призначений для автомобілів, оснащених індуктивним датчиком положення колінчастого валу.
Варіатор ГБО Stag має такі переваги:
Знижує витрату палива. На пропані цифра економії становить до 10%, на метані - до 25%;
Підвищує крутний момент двигуна;
Дозволяє уникнути прогоранню клапанів на метані.
Варіатор став необхідний при встановленні газу через низькі швидкості горіння газу в порівнянні з бензином. Момент запалювання встановлює штатний бензиновий блок, який не знає про роботу авто на газі. Це здатний зробити варіатор, який дозволяє завдяки випередженню запалювання вирішити дану проблему. Крім того, він зменшує ризик зворотних ударів в системах ГБО більш старого зразка.
Особливо актуальний при встановленні метану на автомобіль.
Процесор випередження кута запалювання включають в ланцюг датчика колінчастого валу, а також в ланцюг датчика розподільного валу. Варіатор генерує сигнал від бортового комп'ютера, який випереджає вприскування палива і запалювання на заданий кут. Кут випередження змінюють до 15%. Позитивна зміна кута запалювання сприяє більш ранньому запалюванню, що дає можливість процесу спалювання газової суміші проходити оптимально.
Виявлення типу споживаного палива відбувається від сигналу електромагнітного газового клапана, датчика положення дросельної заслінки і сигналу датчика тиску.
Блок необхідно прикріпити у вертикальному положенні. Захисну гуму з проводки необхідно ущільнити для того, щоб уникати потрапляння води і бруду. Налаштування відбувається за допомогою
діагностичного кабелю - інтерфейсу. У програмі є велика кількість налаштувань. Серед них:
Зрушення імпульсів;
Перемикання режимів роботи;
Зрушення імпульсу розподілу;
Поріг TPS;
Зворотний TPS;
Контроль включення;
Заданий кут;
Поріг оборотів.
Комплектація:
Блок Stag TAP-01;
Комплект проводки;
Роз'єм для підключення AW-0;
Набір для монтажу;
Коротка інструкція.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Варіатор випередження запалювання Stag TAP-01

  • Наявність: Немає в наявності
  • 1379 грн.