Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Варіатор випередження запалювання AEB Panda 518N

Варіатор AEB Panda 518N - ще одне відмінне рішення для газобалонних систем від відомого італійського виробника A.E.B. Alternative Fuel Electronics. Зроблений варіатор в
Італії, виробник дає гарантію 12 місяців з моменту придбання. Сфера застосування пристрою - газобалонне обладнання всіх поколінь на пропан-бутані  і метані.
По суті, варіатор випередження запалювання Panda - це допоміжний пристрій, який покращує експлуатаційні та динамічні характеристики двигуна з встановленим газобалонним обладнанням. А саме:
Підвищує крутний момент двигуна на газі. При встановленні варіатора значно поліпшується динаміка двигуна;
Економія газу. Встановлення варіатора сприяє значній економії газового палива. Вона досягає до 10% на пропані і на 25% на метані;
Також монтаж варіатора запобігає прогоранню випускних клапанів і каталізатора.
Комплект поставки включає в себе:
1. Контролер Panda 518N;
2. Проводка варіатора;
3. Клеми;
4. Заглушка варіатора;
5. Монтажний набір.
Варіатор ГБО є необхідним пристроєм, і ось чому:
Газ горить повільніше ніж бензин, і навіть найновіші контролери 4-го і 5-го поколінь не можуть впливати на момент запалювання палива. За це, зазвичай, відповідає штатний бензиновий блок керування, а він в свою чергу не знає про те, що двигун працює на газі. Відсутність варіатора загрожує неповним вигоранням газу і в результаті зниженням потужності двигуна. Panda 518N визначає, що двигун перейшов на газове паливо і змінює сигнал датчика колінчастого валу в таку сторону, щоб газ догорав повністю (на кілька градусів раніше). Таким чином паливо догорає повністю і відбувається зростання потужності двигуна. Також варіатор сприяє зниженню температури вихлопу і токсичності. Безпосередньо модель Панда передбачена під автомобілі з двома датчиками Хола.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Варіатор випередження запалювання AEB Panda 518N

  • Наявність: Немає в наявності
  • 1358 грн.