Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Перемикач виду палива LOGO 101 призначений для використання з вакуумними випарниками на карбюраторні автомобілі, тобто в газобалонному обладнанні 1 покоління. Основне завдання пристрою – перемикання виду палива. В системі ГБО розташований в салоні автомобіля, в добре видимому місці. При встановленні слід враховувати, що він повинен бути встановлений в місці, захищеному від впливу високих і низьких температур, а також вологи і води.
Кнопка Лого 101 має такий комплект поставки:
1. Блок LOGO 101 з проводкою - 1 шт .;
2. Монтажний набір;
3. Паспорт на пристрій;
Перемикач газ-бензин LOGO має два світлодіоди на передній панелі, кожен з яких вказує яке використовується в даний момент паливо. Праворуч розташований жовтий, він означає роботу на бензині. А ліворуч – зелений, він показує роботу на газовому паливі.
На панелі розташовано два тумблери:
1. Пусковий. Він служить для полегшення запуску і подає стартову порцію газу в залежності від розрідження в колекторі. Його необхідно утримувати кілька секунд (2-3 секунди);
2. Основний, за допомогою якого можна обрати режим роботи.
Передбачено три режими роботи. А саме:
1. Положення Бензин. В цьому режимі двигун заводиться і працює на бензині;
2. Положення Газ. Двигун в такому положенні заводиться і працює на газовому паливі;
3. Нейтральне положення. У такому положенні спалюється залишок бензину в камері поплавця карбюратора, перед перемиканням на газ.
Напруга живлення становить 12 ± 3 Вольт. Максимальний струм навантаження на один канал - 3 А. Вага - 140 грам. Корпус перемикача виготовлений із пластику, пофарбований в чорний колір. 4-х контактна проводка підключається до пускового клапану редуктора, бензиновому клапану, газовому клапану і котушці.
Гарантія на перемикач становить 12 місяців з моменту придбання. Виробник - LOGO Autogas Equipment. Країна виробництва - Білорусь. 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Перемикач LOGO 101 вакуумний

  • Виробник: LOGO
  • Наявність: Немає в наявності
  • 192 грн.

Рекомендовані товари
Електроклапан бензину Lovato

Електроклапан бензину Lovato призначений для проце..

271 грн.