Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Кнопка Tamona PG-2 використовується у другому поколінні газобалонних систем і необхідна вона для перемикання виду палива в автомобілях. Встановлюється в салоні транспортного засобу, в добре видимому для водія місці. Особливістю даної моделі є сенсорна панель, за допомогою якої і здійснюється ручне перемикання виду палива. Слід також зазначити, що дана модель може бути застосована для випарників з електронним типом запуску в роботу.
Перемикач Тамона не має опції індикації, тобто не може передавати інформацію про залишок газу в салон автомобіля. Тут є тільки світлодіоди, які вказують про режим роботи. Жовтий показує про роботу на бензині, а зелений - на газовому паливі. PG-2 виготовлений в Литві компанією Tamona. Виробник надає гарантію 12 місяців на пристрій.
Пристрій запам'ятовує останній використовуваний режим роботи, а тут вони такі:
Газ. При світінні зеленого світлодіода автомобіль заводиться і працює на газовому паливі;
Бензин. Горить жовтий світлодіод – автомобіль працює і заводиться на бензиновому паливі;
Автоматичний режим. Автотранспортний засіб заводиться на бензині (при цьому горить жовтий світлодіод, а зелений моргає), і після досягнення заздалегідь виставленого числа обертів переходить на газ. При цьому гасне жовтий світлодіод, а зелений починає світити постійно. Число обертів виставляється за допомогою потенціометра, який розташований на перемикачі.
Подача газу припиняється через дві секунди після вимкнення двигуна. Миготіння зеленої світлодіодної лампи вказує на невеликий залишок пропан-бутану в балоні.
Комплект поставки в себе включає:
1. Перемикач Tamona PG-2;
2. Комплект проводки для перемикача;
3. Інструкція до пристрою;
4. Набір для монтажу проводки і перемикача.
Напруга живлення для перемикача повинна знаходитися в діапазоні від 9 до 16 Вольт. Споживаний і комутований струм складають 0,5 А і 3 А відповідно. Максимальна амплітуда вхідних імпульсів повинна складати не більше 300 В.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Перемикач інжекторний Tamona PG-2

  • Наявність: Немає в наявності
  • 247 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор відключення інжектора Stag2E-4 (WEG-331AH)

Емулятор відключення інжектора Stag 4 циліндри з у..

309 грн.

Емулятор відключення форсунок Stag2E-4 (WEG-34AH-)

Емулятор відключення форсунок Stag 4 циліндри з ро..

437 грн.