Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Перемикач DIGITRONIC DS 11 інжектор - багатофункціональний пристрій, необхідний для бензинового двигуна автотранспортного засобу, переобладнаного на газ. Виготовлено згідно з мікропроцесорною сучасною технологією. Перемикач DIGITRONIC DS 11 інжектор , дає можливість автовласникові самостійно обрати вид використовуваного в даний момент палива. Перемикач виду палива DIGITRONIC DS 11 має багато функцій, які значно полегшують роботу водія. Вид палива - пропан-бутан  і метан .
Перемикач газ-бензин  застосовують при встановленні 2 покоління ГБО на інжекторний і моноінжекторний автомобіль.    Оснащений 3-хпозиційним перемикачем виду палива:
Режим «l» - робота автотранспортного засобу на бензині;
Режим «ll» - робота автомобіля на бензині і перехід на газове паливо при досягненні певного числа обертів (оберти виставляють на боковій стінці тумблера);
Режим «0» - режим, при якому автомобіль переходить на газ.
Світлодіоди на передній панелі, сигналізують про використовуване в даний момент паливо. Перемикач не має функції індикації (не відображує залишок газу в балоні.)
Перемикач виду палива призначений для використання з електронними редукторами 1, 2, 3 покоління. У комплект поставки входить:
Блок перемикання;
Комплект проводки ;
Набір для кріплення;
Клеми.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Перемикач інжекторний DIGITRONIC DS 11

  • Виробник: DIGITRONIC
  • Наявність: Немає в наявності
  • 240 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор відключення інжектора Stag2E-4 (WEG-331AH)

Емулятор відключення інжектора Stag 4 циліндри з у..

309 грн.