Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Перемикач газ-бензин Atiker карбюратор з індикацією служить для вибору в салоні режиму роботи двигуна автомобіля (бензин або газ). Призначений для карбюраторних автомобілів з встановленим ГБО 1-2 поколінням. Країна походження - Туреччина. Офіційна гарантія - 12 місяців. Можна застосовувати для встановлення метану і пропану.
Кнопка Атікер має 3-х позиційний тумблер перемикання режиму роботи:
Положення "l" - робота на бензині. У цьому положень перемикач подає сигнал і включає електромагнітний клапан бензину;
Режим "ll" - робота системи на газі. Сигнал подається на електромагнітний газовий клапан, відкриваючи подачу газу, закриваючи при цьому подачу бензину;
Режим "0" - вироблення поплавкової камери карбюратора. Перехідний режим, в якому перемикання на газ відбувається після вироблення бензину в карбюраторі.
Перемикач оснащений індикацією, що в свою чергу дозволяє бачити в салоні залишок газу в балоні. Про це повідомляють світлодіоди, які розміщені на корпусі перемикача. Сумісний з датчиками рівня 20 кОм. Для підключення функції індикації (відображення залишку газу в салоні автомобіля) також буде потрібний датчик рівня і мультиклапан класу А (з гніздом під сенсорний датчик).
В системі газобалонного обладнання відіграє важливу роль, так як за допомогою даного пристрою відбувається керування подачою газу і бензину. Для відкриття/закриття подачі бензину його підключають до клапану бензину, а для відкриття/закриття подачі газу - до електроклапанів газу. Корпус пластиковий, має спеціальні отвори для кріплення блоку перемикання.
Комплектація:
1. Блок перемикання;
2. Проводка;
3. Саморізи для кріплення.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Перемикач Atiker карбюраторний з індикацією (К01.003000.020)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 240 грн.

Рекомендовані товари
Електроклапан бензину Atiker (латунь) (K01.001226)

Електроклапан бензину Atiker необхідний для відкри..

158 грн.