Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Перемикач Атікер вакуумний - це пристрій, який забезпечує ручне перемикання виду палива в карбюраторних автомобілях з встановленим газобалонним обладнанням першого покоління (ГБО-1). Розроблено спеціально для роботи з випарниками вакуумного типу, тому його називають вакуумним.
Перемикач Atiker має напругу 12 Вольт, проводка з 5 проводами, схема підключення викарбувана на корпусі. У комплект поставки входить два саморізи для кріплення пристрою в салоні автомобіля.
Зазвичай перемикач встановлюють в зручному для перемикання  місці. Світлодіодна лампа, в передній частині корпусу, показує яке саме паливо використовується в даний момент.
Кнопка Atiker має два тумблери на корпусі. Праворуч розташований пусковий тумблер, за допомогою якого здійснюється подача стартової порції газу. Визначення цієї порції здійснюється виходячи з показань розрідження в колекторі, за допомогою вакуумної (пускової) котушки на випарнику. Кнопка ліворуч має три положення. Розглянемо докладніше:
Верхнє положення - ll. Вона позначає роботу двигуна автотранспортного засобу на газовому паливі;
Середнє положення - 0. В цьому режимі двигун виробляє бензин в камері поплавця карбюратора, а після вироблення переходить на газ;
І  нижнє положення «l» позначає роботу авто на бензині.
Слід враховувати, що перемикання на газове паливо слід здійснювати тільки після прогріву двигуна. В іншому випадку редуктор швидше вийде з ладу. Перемикач виду палива Atiker 3021 не має шкали індикації, тому бачити залишок газу в салоні з його допомогою неможливо.
Виробник пристрою Atiker Autogas Systems & LPG Tanks надає гарантію на виріб в період 24 місяців з моменту придбання. Країна виробництва - Туреччина. Однаково придатний під роботу для систем газобалонного обладнання пропан-бутан (нафтовий газ) і метан (природний газ). Код пристрою за каталогом виробника - K01.003021.
Підключення:
Сірий - +12 Вольт;
Блакитний - Клапан газу;
Жовтий - Пускова котушка вакуумного редуктора;
Білий - Клапан бензину;
Зелений - не використовується

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Перемикач Atiker 3021 для вакуумних редукторів (K01.003021)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 142 грн.

Рекомендовані товари
Електроклапан бензину Atiker (латунь) (K01.001226)

Електроклапан бензину Atiker необхідний для відкри..

158 грн.