Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Інтерфейс USB для систем Landi Renzo (не оригінал)

Інтерфейс USB для систем Landi Renzo необхідний для встановлення зв'язку, настройки, регулювання та передачі даних між комп'ютером (через USB порт) газовим блоком управління. З'єднання відбувається за допомогою спеціальної конфігураційної програми, яку підтримує блок управління. Також необхідно встановити драйвер для пристрою, без якого комп'ютер не буде бачити його в системі. Даний діагностичний шнур підходить для всієї продукції марки Landi Renzo SPA. Підходить для настройки систем 4 і 3 покоління газобалонного обладнання (розподіленого уприскування газу і систем лямбда контролю відповідно).

Має офіційну гарантію, яка діє 12 місяців після покупки. Диск з драйвером для інтерфейсу в комплект поставки не входить. Завантажити його Ви можете на нашому сайті, або на сайті виробника.

Підходить для настройки таких систем:

  • Landi Renzo Omegas OBD; Landi Renzo Omegas;
  • Landi Renzo EVO;
  • Системи лямбда контролю LR.

Довжина кабелю становить п'ять метрів. Харчування - 12 Вольт, ступінь захисту IP40. Кабель для діагностики має не оригінальне походження, виробник рекомендує монтаж є польська компанія AC Spolka Akcyjna. Уже в Україні його адаптують для роботи під системи Landi Renzo. Для цього білий і червоний провід інтерфSTAG міняють місцями. Дане рішення дозволяє при заміні проводів змінювати призначення пристрою, це зручно так як має більш широкий спектр застосований Роз'єм під системи упорскування 4-х контактний, також в даному інтерфейсі присутні роз'єми під варіатори і системи лямбда контролю STAG.

У розділі файли доступні програма настройки, драйвер для інтерфейсу, інструкції і схеми підключення по системам Landi Renzo.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Інтерфейс USB для систем Landi Renzo (не оригінал)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 923 грн.

Рекомендовані товари
Міні-комплект ГБО STAG-200 GoFast 4 цил. ред. Alaska, форс. Valtek 3 Ом, філ. 1-1

Міні-комплект ГБО 4 покоління Stag-200 GoFast служ..

3979 грн.

Міні-комплект ГБО STAG 200 Go Fast редуктор STAG R02 форсунки STAG W01 на 4 цил. філ. 1/1

Міні-комплект STAG-200 GoFast з , Stag - це відмін..

4802 грн.

Міні-комплект (Форсунки на вибір) KME NEVO 4 цил. (Ред. Alaska, форс. Valtek 30, філ. 1/1)

Міні-комплект ГБО 4 покоління Nevo розрахований дл..

4013 грн.