Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятори лямбда зонда


Емулятор лямбда зонда Tamona ZOND-4

Емулятор лямбда зонда ZOND-4 служить для оптимізац..

400 грн.

Емулятор лямбда зонда TAMONA ZOND-6

Емулятор ZOND-6 - це пристрій для корегування пока..

400 грн.

Емулятор лямбда зонда Tegas TE-Z4

Комплектація: 1. Блок емулятора TE-Z4; 2. Джгут ..

346 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Газобалонне обладнання - дуже складна конструкція, в якій кожна деталь має чітко визначені функції. А тому кожен, на чиєму автомобілі встановлена така система, повинен стежити за станом всіх модулів, адже якщо хоча б один з них вийде з ладу і не буде замінений, це може привести до глобальної поломки.

Окремої уваги варті емулятори в ГБО, а точніше один з підвидів цього модуля - емулятор лямбда зонда. Функція цього модуля - корекція показників лямбда в автомобілі з газобалонним обладнанням. В ході роботи штатний бортовий комп'ютер може видавати неточні показання, і завдання емулятора полягає в тому, щоб коригувати їх. Але, як і будь-який елемент ГБО, емулятор лямбда зонда схильний до поломок, тому якщо ви помітили, що він працює несправно, вам варто тут же замінити його. І для цього вам варто придбати новий екземпляр, який доступний вже зараз в нашому інтернет-магазині.

Чому варто купити емулятор лямбда зонда саме в інтернет-магазині «KanGaz»?

Якщо мова заходить про покупку змінних компонентів в газобалонному обладнанні, дуже важливо враховувати параметр сумісності. У кожному ГБО використовується абсолютно унікальний комплект деталей, який не можна замінювати на зразки з інших моделей. Тому кожен клієнт повинен мати можливість вибрати потрібні йому деталі.

В нашому магазині вам будуть доступні три основні моделі емуляторів, сумісних з усіма основними видами ГБО.

При покупці нового обладнання і деталей покупців завжди буде цікавити вартість товарів. Це не дивно, адже ціни постійно ростуть, і кожен хоче заощадити на черговій покупці якомога більше. Але з нами вам не доведеться хвилюватися про те, скільки коштує потрібний вам товар. Ми пропонуємо своїм клієнтам кращі ціни на всі товари в асортименті, в тому числі і на емулятор лямбда зонда для ГБО 2 покоління. Тому якщо вам потрібно обзавестися новою моделлю, можете сміливо оформляти замовлення.