Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952

Емулятор STAG CLEAR в системах газобалонного обладнання потрібен як тимчасовий електронний ланцюг, який необхідний для здійснення затримки вимкнення компонентів і обладнання в автомобілі. В автотранспорті, після подачі сигналу від замка запалювання, відбувається включення реле і замикання контактів. Після виключення замку запалювання контакти знаходяться в замкнутому стані ще близько 60 секунд, після чого тільки відбувається їх розмикання. Сигнал про включення реле вказується світінням зеленого світлодіода, який розташований на платі, поруч з роз'ємом. Світіння світлодіодів стає видним після відгинання гумового захисту
біля роз'єму. Емулятор ланцюга Clear виготовлений в Польщі компанією AC Spolka Akcyjna. Цей виробник є досить популярним, так як виробляє недорогу і надійну автомобільну електроніку, діагностичне обладнання і компоненти ГБО. Код за каталогом виробника - WEG-71AH-. Сфера застосування - перше, друге, третє чи четверте покоління газового обладнання на пропан-бутані  і метані .
Виробник не рекомендує перевищувати рівень комутованого струму. Якщо в комплекті обладнання, до якого підключений емулятор CLEAR, немає запобіжника, то необхідно використовувати запобіжник на 7,5 Ампер.
Червоний дріт підключають до акумулятора для отримання живлення, а коричневий підключають до маси. Червоно-чорний провід підключають до замку запалювання, а білі до контактів реле. Схема підключення, а також інструкція доступні на інтернет сторінці виробника.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор Stag CLEAR (WEG-71AH)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 449 грн.

Рекомендовані товари
Емулятор тиску бензину Stag FPE

Емулятор тиску бензину Stag FPE необхідний для зас..

960 грн.

Емулятор тиску бензину Stag FPE-GM

Емулятор тиску палива Stag FPE-GM застосовують в а..

1063 грн.