Львів
Наш склад
ТЕЛ.
098 058 09 52
Час роботи
ПН - ПТ 10 - 18, СБ 10 - 15
E-MAIL
kangazlviv@gmail.com
Viber
0980580952
  • Емулятор відключення інжектора Stag2E-6 (WEG-38AH)

Емулятор відключення інжектора Stag 6 циліндрів використовується для відключення інжектора та імітації роботи бензинових форсунок під час роботи 6-ти циліндрового двигуна автомобіля з встановленим ГБО. Емулятор Стаг 6 циліндрів з роз'ємами , працює з форсунками, які мають активний опір 100 Ом.
Перемикання з бензину на газову суміш відбувається із тимчасовою затримкою, встановленої потенціометром. Потенціометр дає можливість запобігти зупинці двигуна в цей момент, оскільки для проходження від редуктора до циліндрів газу потрібно кілька секунд. Затримка встановлюється в діапазоні від 0 до 5 секунд.
Затримка визначається таким чином, що момент перемикання не відчувається водієм під час їзди. Зміна режиму роботи перемикача виду палива в салоні автомобіля служить сигналом для початку або кінця процесу роботи емулятора.
Емулятор форсунок Stag2-E6 не вимагає ніякого додаткового обслуговування, має офіційну гарантію 1 рік. Зроблений в Польщі. Емулятор призначений для встновлення газобалонного обладнання на інжекторний шести циліндровий автомобіль. Газ - пропан-бутан або метан. Проводка 6-ти канальна має роз'єми Europa/Bosch. Підключають її блок емулятора до сигнальних кабелів і до самих бензинових форсунок. Живлення - 12 Вольт емулятор бере з електроклапана газу. Корпус пластиковий, на корпусі є вушко для кріплення емулятора під капотом автомобіля. Роз'єм на блок емулятора оснащений гумовим захистом для того, щоб уникати потрапляння бруду та пилу.
Комплект поставки:
Блок емулятора;
Проводка 6 циліндрів;
Інструкція.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Емулятор відключення інжектора Stag2E-6 (WEG-38AH)

  • Наявність: Немає в наявності
  • 624 грн.